lek. med. Małgorzata Steczko-Sieczkowska

Chirurg ogólny, Proktolog

Wspaniała lekarka. Byłam u niej na kolonoskopii w Szpitalu Dietla przy Skarbowej. Badanie było bez znieczulenia, przeprowadzone bardzo delikatnie. Na każdym etapie badania byłam o wszystkim informowana.

Na każdym etapie badania byłam o wszystkim informowana.

Dzisiaj miałem badanie kolonoskopii Pani doktor wszystko na spokojnie wytłumaczyła w trakcie badania polecam Panią doktor.

Dzisiaj miałem robioną gastroskopię przez Panią lekarz. Pani Asystentka mówi proszę wejść - wchodzę "a co pan tu robi? proszę wyjść". Może dlatego później już było tylko gorzej." Głowa wyżej ,nogi nie tak" A na koniec rura jak "za komuny" , żadnego znieczulenia sprayem, tylko żel i jedziemy. Miałem robioną gastroskopię 20 lat temu ,prywatnie, u znanego w Krakowie lekarza i już wtedy endoskop był 2 razy cieńszy. Dlatego na kolejną pojechałem " na luzie". Wiem że kolejną zrobię prywatnie i na pewno nie u tej Pani. A żona twierdzi że to jeden z najlepszych chirurgów u Bonifratrów.

Dzień dobry wszystkim, chciałem również podzielić się opinią na temat pani dr. Małgorzaty Steczko-Sieczkowskiej. W marcu miałem robioną kolonoskopię przez tą Panią w szpitalu Bonifratrów na NFZ . To jakiś koszmar i nieporozumienie !!! Gdy krzyknąłem z bólu usłyszałem odpowiedź że wydziwiam i mam być cicho, jeśli nie to kończymy badanie i mogę się zarejestrować od nowa i poczekać sobie następne pięć miesięcy !! Na moją prośbę że może trochę wolniej i delikatniej - usłyszałem: to ja jestem lekarzem i ja decyduje, nie będzie mnie pan pouczał co mam robić ...

Dzień dobry wszystkim,
To jakiś koszmar i nieporozumienie !!!
Na moją prośbę że może trochę wolniej i delikatniej - usłyszałem: to ja jestem lekarzem i ja decyduje, nie będzie mnie pan pouczał co mam robić bo następni czekają w kolejce na korytarzu.
Postanowiłem że wytrwam do końca i wytrwałem - udało się :)
Nerwy i stres, pozostało mi jedynie traumatyczne przeżycie.
Nie polecam nikomu wizyty u tej Pani i radzę omijać szerokim łukiem !!
Z takim traktowaniem i brakiem empatii do ludzi nie spotkałem się jeszcze nigdy, nawet 40 lat temu za komuny !!!
Nie wiem skąd się wzięły te wszystkie pochlebne opinie (większość pisana 10 lat temu) , może czas zrobił swoje :) .

Pani doktor robiła mi gastroskopię - już drugi raz. Polecam wszystkim - jest delikatna, bardzo uprzejma, spokojnie tłumaczy, omawia wynik badania. Pacjent czuje się po prostu bezpiecznie, wie, że nie jest intruzem albo przykrym obowiązkiem. Wcześniej kilkakrotnie miałam robione to badanie przez innych lekarzy i tamte badania były dużo trudniejsze do przejścia. Atmosfera i podejście do pacjenta, a także umiejętności (gastroskopia u dr Steczko-Sieczkowskiej trwa w moim odczuciu dużo krócej) naprawdę zmieniają wiele! Dziękuję

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani doktor. Kompetetna, miła i dobrze tłumaczy przyczyne choroby i metode leczenia. Jeszcze niespotkałam się z tak profesjolnalnym podejsciem do pacjenta. Goraco polecam