lekarz Małgorzata Steczkowska

Neurolog dziecięcy

2,4
1,6
1,8

Pani doktor niemiła, opryskliwa, bez szacunku potraktowała nas i małe kilkutygodniowe dziecko...skandal...szkoda,ze cierpi na tym ogólna opinia o lekarzach...omijajcie ją szerokim łukiem

Pani doktor neurolog robiła 30 minutowy wywiad przy dziecku w gabinecie placówki nieprzystosowanym dla dzieci. Ciężki fotel wywrócił się gdy Pani wstała mając za fotelem 4 letnie dziecko, które było w szoku i uderzyło główką o szafkę na szczęście obyło się bez obrażeń a z mężem byliśmy zszokowani całkowitym brakiem zainteresowania dzieckiem na rzecz pseudo wywiadu z rodzicem. Pani zerkając na EEG orzekła że 30 % ludzi ma zły zapis EEG i to o niczym nie świadczy, a po 30 minutach z dużą ironią stwierdziła że dziecko nami manipuluje. Pomijam ...

dużą ironią stwierdziła że dziecko nami manipuluje. Pomijam fakt że była bardzo nieprzyjemna i opryskliwa bo to nie jest istotne aczkolwiek bolesne. Absolutnie nie polecamy wizyty u tej Pani. To było nieszczęście trafić do tej Pani. Córeczka jak się obudziła pytała "cy juz tam nie pójdziemy" i rozpłakała się.

Jeśli jest to lekarka, która bierze dyżury w ramach opieki nocnej i całodobowej m.in w Wieliczce ( rok 2014, grudzień), to nie polecam. Tak ostro i nieprzyjemnie zbadała dziecko, ze dziecko do tej pory ma traumę o patyczku wsadzanym do gardła! Pamiętam nazwisko - Steczkowska, imienia niestety nie, więc zastrzegam, że to może dotyczyć innej osoby o nazwisku Steczkowska.

Dr Steczkowska była lekarzem prowadzącym mojego syna w Klinice Neurologii w Prokocimiu. Wykazała sią dużą cierpliwością,zaangażowaniem i kompetencją. Zawsze miała dla mnie czas, odpowiadała na wszystkie pytania, i dawała nam duże wsparcie. Jestem jej bardzo wdzięczna!

Mieliśmy nieprzyjemnośc trafić na spotkanie z tą panią, efekt jest do dziś, nie chodzi o leczenie, ale o opinię, która nie była dla nas pomyślna...Pani doktor niemiła, opryskliwa, bez szacunku potraktowała nas...skandal...szkod,ze cierpi na tym ogólna opinia o lekarzach