lekarz Małgorzata Stelmach

Diabetolog, Pediatra

Wspaniałe, rzetelne podejście do pacjenta. Miła atmosfera w czasie badania, pani doktor zawsze uśmiechnięta i pełna życia

Polecam bez 2 zdań !!! nic dodać nic ująć !!! 100 % zadowolenie gwaratnowane pod warunkiem,że słucha się Pani Doktor ;-)))a naprawdę interesuje się pacjentami.

Znakomita, fachowa obsługa. Rzetelny przekaz zalecanego leczenia, zawsze miła atmosfera

Całym sercem mogę polecić doktor Stelmach. To swietny specjalista i przemiła kobieta. Mój synek dwa lata choruje na cukrzycą i radzimy sobie bardzo dobrze.

Najlepszy diabetolog z jakim miałem styczność! dobre podejście i ma wiedzę!

Najlepszy diabetolog z jakim miałem styczność! dobre podejście i ma wiedzę!

kompetencja i bardzo miłe podejście do dziecka sprawiają,że walka z cukrzycą staje się jakby łatwiejsza.Wizyta w Prokocimiu u pani doktor nie stresuje ani syna ani mnie

same plusy, bez obawy oddaję w opiekę moje dziecko

same plusy, bez obawy oddaję w opiekę moje dziecko

Jestem zachwycona! Dr. Stelmach prowadzi moje dziecko od dwóch lat. Jest niezwykle miłą, uprzejmą i wykwalifikowaną osobą, godną zaufania, zawsze chętną do pomocy. Ma wspaniałe podejście do dzieci, w fachowy sposób przedstawia leczenie. Lekarz godny polecenia! Cukrzyca to ciężka choroba, ale dla dr Stelmach nie ma żadnych trudności :)