lekarz Małgorzata Strzeszkowska

Endokrynolog, Internista

2,7
2,7

NIGDY WIĘCEJ! Byłam na pierwszej wizycie (prywatnie) u Pani doktor z kompletem badań na tarczycę oraz z USG tarczycy które wskazywało na początek choroby haschimoto. Pani doktor zrobiła mi jeszcze raz USG tarczycy które potwierdziło to samo co USG które już miałam zrobione i mimo to kazała ponownie zrobić badania tarczycowe wskazując konkretne prywatne laboratorium ponieważ wg Pani doktor to w którym robiłam rzekomo robi błędnie badania zawyżając wyniki (nadmieniam że za badania tarczycowe zapłaciłam 96 zł i kolejne badania wiązały się z kolejnym wydatkiem). A na koniec stwierdziła że jeśli nie planuję dziecka to trzeba poczekać aż choroba się rozwinie (szkoda że nie dodała "i zostanę jej stałym klientem"). NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!

nie wzbudza mojego zaufania poniewaz lecze sie u niej ponad 2 lata, a ona dalej na kazdej wizycie niewie co sie dzieje z moja tarczyca. Wszystkie jej podejrzenia lecze dalej tymi samymi lekami od samego poczatku bezskutecznie

Niekompetentna, nie potrafi pomóc! Powiedziała mi że moja choroba tarczycy dopiero się rozwinie i mam przyjść za 3 miesiące na kontrole :| Przyniosłam jej wszystkie badania! Powiedziała że w laboratorium mogli się pomylić, po czym zrobiła USG i oznajmiła że moja tarczyca jest nierównomierna. Może i umie pomóc jak ktoś ma zaawansowaną tarczycę albo jej brak! Wtedy wypisze leki. Strata czasu i kasy a ja nadal źle się czuję... Dziękuję Pani za "pomoc" :D

bardzo kompetentna sympatyczna,właściwa osoba na właściwym miejscu. Zdecydowanie polecam wszystkim z chorobami tarczycy.

Polecam. Dobry fachowiec i dobry człowiek. Leczę się u niej na cukrzycę a mimo to tylko ona rozpoznała u mnie wieńcówkę podczas gdy inni lekarze leczyli mnie na kręgosłup

bardzo poważna,pewnie gdybym była prywatnie byłaby milsza brałam leki na tarczycę przez 4m-ce bez potrzeby pyszna i zarozumiała a wystarczy być dobrym i miłym człowiekiem żeby następnie uznać kogoś dobrym lekarzem

pyszna i zarozumiała a wystarczy być dobrym i miłym człowiekiem
żeby następnie uznać kogoś dobrym lekarzem