lek. dent. Małgorzata Stuwe-Kaczmarek

Leczyłem u doktor Stuwe zęba kanałowo. Podczas pobytu w Niemczech trafiłem z sąsiednim zębem na leczenie kanałowe pod mikroskopem. Po obejrzeniu zdjęcia rentgenowskigo tamtejszy dentysta pytał się czy ten ząb obok też był leczony pod mikroskopem i nie mógł uwierzyć że nie. Doktor Stuwe jest świetna.

Leczyłem u doktor Stuwe zęba kanałowo.
Doktor Stuwe jest świetna.

Mogę śmiało stwierdzić, że Pani doktor ma bardzo duże doświadczenie w swojej specjalności, stosuje najnowsze technologie i preparaty, wszystko doskonale tłumaczy i poświęca pacjentowi bardzo dużo uwagi. Każdy zabieg wykonywany jest z niespotykaną dokładnością, uwagą i jest praktycznie bezbolesny. Gabinet jest bardzo nowocześnie wyposażony, a wszystko dookoła lśni od czystości. Pani doktor ma wspaniałą aparycję i jest bardzo miła, kulturalna.

Leczyłem u pani doktor 2 zęby z głębokimi ubytkami. Jestem bardzo zadowolony z rezultatu. Pani doktor wszystko bardzo dokładnie wytłumaczyła, zawsze muwiła dlaczego wykonuje dany zabieg i jakie są konsekwencje.

Leczyłem u pani doktor 2 zęby z głębokimi ubytkami.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Poznań"?

CANDEO Clinic Stomatologia Poznań
Bednarska 6