lekarz Małgorzata Styczyńska

Hematolog

Bardzo dziękuję Pani dr Małgorzacie Styczyńskiej z Oddziału Onkologii i Hematologii w Koninie, za szybkie rozpoznanie i skuteczne wyleczenie z ciężkiej choroby (chłoniak). W ocenie badań histopatologicznych wyciętego guza głowy stwierdzono groźnego chłoniaka złośliwego. Po operacji guz zaczął ponownie bardzo szybko odrastać. Pani doktor zastosowała leczenie chemioterapią w 3 etapach, uzupełnione radioterapią . Obecnie, po upływie 2 lat nie stwierdzono nawrotu chłoniaka. Bardzo duża wiedza i doświadczenie Pani doktor, oraz Jej życzliwość i osobiste zaangażowanie w czasie mojego trudnego leczenia pozwoliły na pomyślne zakończenie. Jestem bardzo wdzięczna za wyleczenie z ...

Jestem bardzo wdzięczna za wyleczenie z tej groźnej choroby i raz jeszcze tą drogą składam Pani doktor najserdeczniejsze podziękowania.

Niezwykle miłej, zawsze uśmiechniętej Pani doktor Małgorzacie Styczyńskiej – hematolog z Oddziału Onkologii Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Koninie podziękowania za troskę, cierpliwość, zawsze miłe i krzepiące słowa. Te cechy połączone z fachowością były powodem pozytywnych rezultatów mojego leczenia. Pani doktor - najpiękniej dziękuje i życzę wszystkiego co najlepsze.

Pani doktor - najpiękniej dziękuje i życzę wszystkiego co najlepsze.

pani Styczyńska to najmilszy lekarz u jakiego byłem i do tego bardzo dobry specjalista, serdecznie polecam

Kompetentny lekarz. Do każdego odnosi się z uprzejmością mimo natłoku zajęć i pacjentów.I dla Pani wielki szacunek Pani Doktor!

Witam wszystkich. Byłam u pani doktor z leukopenią. Moje wrażenie z wizyty jest bardzo dobre.Rzadko spotyka się lekarza tak miłego jak pani Styczyńska.Nie czułam się zbywana, lekceważona. Pani doktor mnie spokojnie wysłuchała, wypytała o dolegliwości.Czułam,że pani Małgorzata poświęca mi odpowiednio czasu. Poczułam się uspokojona. Pani doktor należy do mało spotykanych lekarzy.Swoim podejściem do pacjenta, przywraca wiarę w lekarzy. Jestem osobą wrażliwą, wymagającą i nerwową. Takiej pani doktor dawno nie spotkałam.

Witam wszystkich.

Przesympatyczna kobieta i kompetentny lekarz! Serdecznie polecam!

Przesympatyczna kobieta i kompetentny lekarz! Serdecznie polecam!

DO PANI DOKTOR TRAFILIŚMY Z LEUKOPENIĄ ,DIAGNOSTYKA I OPIEKA I ZAINTERESOWANIEM JAKIM NAS OBDARZYŁA PRZYWRÓCIŁA NAM W WIARĘ W LEKARZA,BARDZO DOBRY LEKARZ I CZŁOWIEK

Zdecydowanie nie polecam. Więcej dowiemy się z internetu, niż od Pani doktor.

Zdecydowanie nie polecam. Więcej dowiemy się z internetu, niż od Pani doktor.

lekarz porażka! nie polecam, zbywa pacjenta byle tylko dostac pieniadze...

lekarz porażka! nie polecam, zbywa pacjenta byle tylko dostac pieniadze...