dr n. med. Małgorzata Sudoł-Borowska

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Wspaniała, rewelacyjna Pani Doktor ! Jestem seniorem i z racji swojego wieku mogę "pochwalić się" bardzo licznymi wizytami w przeróżnych gabinetach stomatologicznych i z głową podniesioną do góry twierdzę, że lepszego lekarza jak Pani Doktor będąca również doktorem nauk medycznych, w swoim życiu nie spotkałem. Był bardzo skomplikowany zabieg, potworna torbiel, zabieg perfekcyjny, a wszystko obyło się niemalże bezbólowo. Jestem pacjentem Pani Doktor od ok. 3-ch lat. Jedynie czego żałuję, to tego, że nie posłuchałem sugestii Pani Doktor sprzed roku, kiedy to sugerowała mi usuniecie tego zęba, bo przez ten ...

Jedynie czego żałuję, to tego, że nie posłuchałem sugestii Pani Doktor sprzed roku, kiedy to sugerowała mi usuniecie tego zęba, bo przez ten stan chorobowy zęba nabawiłem się arytmii serca, co potwierdziła Szanowna Pani Doktor.swoim retorycznym zapytaniem "czy nie ma pan arytmii serca ?"
Zabieg był wykonany 28 kwietnia 2020 w czasie pandemii koronawirusa, z zachowaniem wszelkich rygorów epidemiologicznego bezpieczeństwa.

Chciałabym serdecznie polecić moją ulubioną panią doktor :) Może zabrzmi to dziwnie, ale dla mnie wizyty u niej to czysta przyjemność... Mój mąż zawsze podejrzliwie na mnie patrzy jak wychodzę zrelaksowana od dentysty:) a jednak to możliwe! Pani Gosia Sudoł-Borowska to prawdziwa czarodziejka! Jeszcze nigdy mnie nic nie bolało podczas wizyty, tak mnie zawsze zagada, że dziwię się kiedy jest już po wszystkim... Ostatnimi czasy jedynie ciężko się do pani doktor szybko dostać - tylu ma pacjentów, jednak jak jest poważna sytuacja to i znajdzie czas. Ja jestem niesamowicie zadowolona i komu tylko mogę to ją polecam! Jest to najlepszy stomatolog w Piaseczno!! No i co dla mnie baaardzo istotne - ceny. Zresztą sami zobaczcie na jej stronie http://gabinetrodzinny.pl/

Najgorsza „dentystka” jaką spotkałam. Pani „doktor” próbowała mi przez godzinę wyrwać zęba po czym stwierdziła że nie da rady i żebym poszukała innego dentysty. Zostawiła mnie z samymi korzeniami w dziąśle. Nie starała mi się pomóc znaleźć innego dentysty, stwierdziła że u niej będzie za 2 dni chirurg, ale nie wie czy będzie miał dla mnie czas. Nie udzieliła mi żadnej pomocy i zostawiła z ogromnym bólem. Dentysta który dokończył to wyrywanie zęba ( zajęło mu to 5 minut ) nie mógł uwierzyć, że ta dentystka zostawiła mnie w takim ...

Nie starała mi się pomóc znaleźć innego dentysty, stwierdziła że u niej będzie za 2 dni chirurg, ale nie wie czy będzie miał dla mnie czas. Nie udzieliła mi żadnej pomocy i zostawiła z ogromnym bólem. Dentysta który dokończył to wyrywanie zęba ( zajęło mu to 5 minut ) nie mógł uwierzyć, że ta dentystka zostawiła mnie w takim stanie ( spuchniętą i płacząca z bólu ), dodatkowo stwierdził, ze zęba może można było ratować zamiast wyrywać… . Dodam, że zapłaciłam za to 50 zł – a raczej to ona powinna mi zapłacić za to w jakim stanie mnie zostawiła. Tego samego wieczoru dzwoniłam do tej Pani dentystki ( chciałam żeby mi przesłała na maila zdjęcie zęba – wiedząc że tak robi ) nie odbierała jak również nie oddzwoniła.

Pani Małgorzata jest najlepsza. Miałam spuchnięte pół twarzy, prześwietliła mi 2 zęby powiedziała co jest powodem bólu i jakie rozwiązanie proponuje. Podjęłam decyzję że usunę te "dwa powody" mojego cierpienia. Jedyne co mnie bolało to znieczulenie, wyrywania tych dwóch zębów absolutnie nie czułam. Polecam każdemu.

Miła i profesjonalna nic dodać nic ująć

Miła i profesjonalna nic dodać nic ująć

Wspaniała stomatolog, sympatyczna i bardzo fachowa. Przyjemny gabinet w dobrej lokalizacji oraz konkurencyjne ceny. Polecam wszystkim takiego Stomatologa.

Jestem zadowolony. Nie cierpię dentystów, dlatego wybieram są delikatniejsze. W tym przypadku było tak jak się spodziewałem. Polecam szczególnie wybielanie zębów. Jak na Warszawę jest tanio.

Polecam szczególnie wybielanie zębów. Jak na Warszawę jest tanio.