lekarz Małgorzata Sypuła

Dermatolog

Pani doktor od 8 lat nie chce mi oddać mojej dokumentacji medycznej. Zamknęła gabinet, po kilku latach odebrała telefon, powiedziała że poszuka i znowu nie odbiera. Nie uzyskałem żadnych porad ani pomocy w sprawie skutków ubocznych leku poprzez nieodpowiednie zastosowanie. Moje życie zamieniło się w koszmar i labirynt z którego nie ma wyjścia

Moje życie zamieniło się w koszmar i labirynt z którego nie ma wyjścia

Szczerze polecam Panią Doktor. Na stałe leczę się u niej w Medicoverze, prywatnie rok temu usuwała mi kilkanaście włókniaków na dekoldzie. Efekt świetny, koszt wizyty 50zl powalił mnie ze zdziwienia, niedługo się do niej wybieram na kontynuację zabiegu. Szczerze polecam, miła, ciepła, kompetentna i niedroga jak na Warszawę.