lekarz Małgorzata Szarek-Poleszak

Pediatra, Rehabilitant

U Pani doktor byłem jeszcze jako dziecko może z 15 lat temu. Nieprawidłowe nawyki w chodzeniu, garbienie się, zła postawa itp. Uważam, że wysłanie mnie do Pani doktor to była najlepsza wychowawcza decyzja moich rodziców. Pani doktor przekonała mnie jak ważne jest żebym ćwiczył, wyeliminował złe nawyki i skierowała mnie do rehabilitanta, który przepisał mi serię ćwiczeń, co jakiś czas wracając na kontrolę. Dziś jako dorosła osoba nie mam żadnych problemów z plecami i zastanawiam się co by było gdybym nie trafił do Pani Doktor? Prawdziwy lekarz z powołania.

Najlepszy Pediatra i lekarz Rehabilitacji jakiego spotkałam, ogromna wiedza, doświadczenie, trafność decyzji i przede wszystkim ciepła i miła osoba

Bardzo dobra pani Doktor. Kompetentna i uprzejma.Korzystam z poradni rehabilitacyjnej. Nigdy się nie zawiodłam.

Baaardzo miła i uprzejma Pani doktor. Serdecznie polecam. Zawsze można na nią liczyć... :)

Spokój i ciepło bijące od Pani Doktor to miód na srce kazdego pacjenta. A do tego fachowość i kompetencja. Super lekarz i super Człowiek.

Cudowny lekarz, cudowny Człowiek. Trudno wyrazić słowami odczuwaną wdzięczność. Życzę każdemu, by na swojej drodze spotkał nie tyle takiego lekarza, ale prawdziwie dobrego, ciepłego Człowieka, jakim jest Pani Doktor!

Nic dodać nic ująć, same superlatywy. POLECAM

Nic dodać nic ująć, same superlatywy. POLECAM

Lekarz jakich mało. Widać, że jest lekarzem z powołania. Uprzejma i bardzo cierpliwa. Pani doktor przyjmuje zarówno dzieci jak i dorosłych i wszystkich wysłucha i doradzi. Ostatnio byłam z dzieckiem po poradę rehabilitacyjna i pani doktor od razu zwróciła uwagę na problem o którym nawej jej nie wspomiałam, a którego pediatra w przychodni rejonowej nie potrafil zdjagnozować prze pól roku. Super lekarz. Jak wszyscy tak by leczyli to o wiele szybciej bysmy byli zdrowi i zaoszędzilibyśmy masę pieniędzy. POLECAM !!!!!

Na temat Pani doktor, nie trzeba się dużo rozpisywać. W jednym zdaniu: nie było, nie ma i nie będzie nikogo takiego życzliwego, cierpliwego, fachowego i sympatycznego jak Pani doktor. Polecam każdemu który stracił zaufanie do lekarzy. Asia

Lekarz z doświadczeniem.Jest pediatrą i specjalistą rehabilitacji medycznej.Każdy pacjent jest tak samo bardzo ważny.Pani doktor poświęca sporo czasu każdemu pacjentowi cierpliwie go wysłuchując.Jest dociekliwa ,ma dużo ciepła,cierpliwości.Kompleksowo podchodzi do problemu zdrowotnego.Polecam.Trzeba trochę cierpliwości w kolejce do pani doktor,ale warto poczekać.Wdzięczna pacjentka.Inka