lekarz Małgorzata Szczodry

Lekarz rodzinny, Pediatra

2,2
1,9

Nigdy wcześniej nie spotkaliśmy się z Małżonką z tak aroganckim, nieprofesjonalnym, a momentami skandalicznym traktowaniem jak ze strony Pani Szczodry. Kobieta ta ma niesłychanie wysokie mniemanie o sobie, za którym nie idą jednak ponadprzecietne kompetencje, a wyłącznie buta i zachowania niedopuszczalne wobec żadnego pacjenta, zwłaszcza Małego oraz jego zatroskanych rodziców. Z całego serca nie polecamy Pani Szczodry, robimy wszystko żeby nie pojawić się u Niej na jakiekolwiek wizycie - wolimy nawet pójść prywatnie i jechać kilkanascie kilometrów byleby tylko nie Ona przyjmowała nasze dziecko. Na koniec dodam, że jest to opinia w naszej miejscowości absolutnie powszechna.

Bardzo miła i uprzejma wizyta. Po moim telefonie czy można się umówić Pani Doktor poczekała na mnie wiedząc że mam przyjechać. Zdecydowanie polecam, przywraca wiarę w podejście lekarzy do pacjentów.

Zerwała napletek mojemu synowi bez poinformowania mnie o tym co zamierza zrobić. Niemowlęciu! Napletka nie odkleja sie do 3 roku życia! Wrzask. Pisk. Prącie dziecka całe opuchniete, czerwone, jedna wielka rana. Dziecko ma 2 miesiące! Lekarka jest chamska, arogancka, nie aktualizuje wiedzy medycznej. Jest przeciwniczka karmienia piersią. Buta, arogancja. Chamstwo. Brak wiedzy i kompetencji.

Pierwszy raz w życiu spotkałam się z tak chamskim i nieprofesjonalnym podejściem oraz brakiem empatii. Chciałam prosić P. dr o przyjęcie mnie z dzieckiem- nagła sytuacja - Pani dr spóźniła się 20 min, na korytarzu czekała 1 pacjentka , a na moją prośbę o przyjęcie z dzieckiem usłyszałam , - ja muszę też zjeść, po za tym mam mnóstwo pacjentów , proszę jechać na pogotowie ..może pani sterczeć na korytarzu i czekać ... wyszłam , nie sterczałam ! wystarczyło powiedzieć nie i nie dokładać zbędnego komentarza . Brak kultury i empatii. NIE POLECAM!!

Bardzo arogancka, nieuprzejma, chamska. Nie ma z tą panią żadnej rozmowy. Nigdy więcej do niej z dzieckiem nie pójdę. Odradzam wizytę. Pierwszy raz spotkałam się z aż taką nieżyczliwością lekarza

Witam serdecznie ostatnio udało mi się dostać do pani dr na wizytę.Niestety muszę napisać iż jestem Mega rozczarowana zachowaniem tej Pani. Na pytanie czy jestem zaszczepiona odpowiedziałam nie po prostu aż tu nagle arogancko a co poglądy religijne ja na to nie dlaczego?Nagle nic mi nie mówiąc zdjęła mi maskę z ust i do nosa wpakowała mi tak mocno przyrząd do badania covid ,mega bolało łzy same leciały z oka już nie będę pisała co mi jeszcze parsknela😡😥nos do dziś boli . Pozdrawiam pacjentów mega odważnych chodzących do tej kobiety chociaż nie wiem czy można ją kobietą nazwać 😡😡😡Najbardziej zapamiętałam jeszcze jedno słowo :musi być selekcja.Brak słów 😡😡😡😡

Pani Doktor kompletnie brakuje odpowiedniego podejścia do pacjentow. Jest wręcz wulgarna. Pochopnie przepisuje leki bez dokładnego wywiadu, właściwie nie słucha pacjenta. Nie polecam

Pani dr jak najbardziej profesjonalna ma bardzo dobry kontakt z dziećmi nie przepisuje od razu antybiotyki ale próbuje innych sposobów zawsze byłam zadowolona, udziela informacji bez "ciągnięcia za język" także jak najbardziej polecam

Pani doktor nie wykazuje się profesjonalizmem w stawianiu diagnozy. Mało czasu poświęca pacjentowi, aby trafnie postawić diagnozę.