lek. dent. Małgorzata Szczygłowska

Wszystkie plomby wypadły po roku a dopłacałem za niby lepsze. Usuwanie kamienia błyskawicznie jakimś dłutem i sprężonym powietrzem w 10 minut wyszedłem po tej usłudze i wtedy dotarło do mnie że to kpina.

Nigdy więcej wizyty u Pani doktor zaliczyłam parę wizyt oraz mój mąż i ani ja ani on nie jesteśmy zadowoleni. Jeśli chodzi o mnie pląby po dwóch miesiącach się wykruszają. Natomiast mąż dwójka leczona kanałowo zaczęła się chwiać niestety jakieś zapalenie natomiast ósemka która pani doktor uparła się leczyć i tak musiała zostać wyrwana przy czym ból był nie do wytrzymania. Długo by opowiadać ale to nie ma sensu radzę uważać bo może się okazać że stracimy wszystkie zeby.

Do Doktor Szczygłowskiej chodzę od paru lat.Jest to lekarz złota rączka, z pełnym zaufaniem oddaję sie w jej ręce. Pani Doktor o złotym sercu, uśmiechnięta, uprzejma,sympatyczna, a co najważniejsze kompetentna, zawsze przyjmuje pacjentów jeśli ich ząb boli. Ponad to Pani Ewa, która zapisuje pacjentów jest również życzliwie nastawiona do ludzi i zawsze pomocna w ustaleniu terminu. Wizyta u dr Szczygłowskiej, nawet mimo bólu zęba, jest przyjemnością! Gorąco polecam!

W końcu lekarz, który uratował mi zęby, inni stomatolodzy chcieli usuwać. Bardzo rzetelnie i profesjonalnie podchodzi do każdego przypadku. Polecam Panią doktor z wielkim przekonaniem.

Profesjonalny lekarz , zawsze właściwa diagnoza i leczenie. Nigdy się nie zawiodłem. Polecam panią lekarz.

Profesjonalny lekarz , zawsze właściwa diagnoza i leczenie.
Nigdy się nie zawiodłem. Polecam panią lekarz.

Pani stomatolog Małgorzata Szczygłowska jest prawdziwym fachowcem w swojej profesji. Jest bardzo dokładna i skrupulatna, ze świetnym podejściem do pacjenta. Korzystam z usług Pani doktor od wielu lat i zawsze leczenie kończy się sukcesem. Wszystkim polecam tego lekarza.

Polecam wszystkim, którzy zmagają się z wszelkimi problemami stomatologicznymi! Leczy zęby szybko, bezboleśnie, bezstresowo, delikatnie i w 100% profesjonalnie. Efekt jest rewelacyjny :) Polecam.

Byłem u Pani dr. Szczygłowskiej kilkukrotnie, zarówno na przegląd jak i leczenie zębów. Nie mam zastrzeżeń co do wykonanych zabiegów. Wszystko wykonane było profesjonalnie. Obsługa miła i przyjemna. Polecam!

Zero profesjonalizmu!. Przyszłam z ostrym zapaleniem dziąsła po czym Pani dr. stwierdziła że najpierw należy usunąć wszystkie 8 a dopiero później leczyć dziąsła. Oczywiście wybrałam się do innego periodontologa który udzielił mi pomocy. Nigdy więcej nie pójdę do Pani dr Szczyglowskiej.