lek. med. Małgorzata Szpetnarlek. med. Małgorzata Szpetnar - zdjęcie profilowe

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE:

- „INVICTA” Klinika Leczenia Niepłodności w Warszawie
- Przychodnia Medycyny Pracy i Lecznictwa Gadmed w Warszawie
- Prywatna Praktyka Lekarska w Mińsku Mazowieckim

Korzystałam z usług pani doktor kilka lat. Kiedy chciałam wykonać profilaktycznie cytologię usłyszałam, że powinnam się zgłosić do przychodni,bo(cytat): "pani doktor się to nie opłaca"!Zamurowało mnie -doslownie. Czyli dziś już nie liczy się pacjent (stały klient)tylko kasa,która można na nim zarobić. Po co robić jakaś tam malooplacalna cytologię za kilkadziesiąt złotych,jak w tym czasie można przyjąć inna pacjentkę i okroić ja na kilka stów! Koszmar. Proszę się dobrze zastanowić, czy warto wspomagać takich lekarzy.... Nie polecam.

Pani doktor wszystko dokładnie tłumaczy i zleca dodatkowe badania jeśli nie jest czegoś pewna. Nie pozostawia też pacjentek w stresie tylko wyjaśnia po co zleca badania i czego się można spodziewać. Ja byłam bardzo zadowolona i gorąco polecam ;)

Polecam serdecznie ;) Pani doktor jest bardzo ciepła i miła, co jest na prawdę ważne zwłaszcza przy pierwszej wizycie. Jest dokładna, a jeśli nie ma pewności zleca dodatkowe badania. Nie leczy na tak zwane "ślepo"