dr n. med. Małgorzata Szufarska

Pani doktor jest bardzo empatyczną osobą,choć może nieco zdystansowaną. Cierpliwie wszystko tłumaczy i jest bardzo kompetentna. Polecam

Byłam u Pani doktor kilka razy, za każdym razem dostawałam inne leki, bo wcześniejsze nic nie pomagały, a nawet czułam się po nich gorzej. Pani doktor wykryła u mnie nadżerkę, ale po konsultacji z innym lekarzem i kompleksowych badaniach (kolposkopia) okazało się, że żadnej nadżerki tam nie ma, a zmiany jakie widać, to zapalenie wirusem. Uważam, że Pani doktor, pomimo tak wielu pozytywnych opinii, nie podchodzi indywidualnie do każdej pacjentki. Ponadto odniosłam wrażenie, że lekarstwa były przepisywane na chybił-trafił, ponieważ chciała mi ponownie przepisać lekarstwo, które dostałam wcześniej, a po moich sugestiach, stwierdziła, żebym zrobiła sobie jednak badania, żeby mnie "nie przeleczyć". Na pewno nie skorzystam z wizyty tej Pani doktor.

Podejście dr Szufarskiej do pacjentki jest jednakowe, niezależnie od tego, czy przyjmuje w gabinecie prywatnym, czy też w przychodni; dba o swoje pacjentki przebywające na oddziale, dogląda. W razie potrzeby była zawsze dostępna i nie przeliczała wszystkiego na pieniądze. Koszty prowadzenia ciąży zamknęły się w comiesięcznej wizycie. Miałam to szczęście, iz w dniu mojego porodu miała dobowy dyżur, asystowała, wspierała psychicznie w trudnych momentach, jest miła, spokojna, ciepła i wyrozumiała. . Naprawdę polecam

Jestem zamiejscową studentką, p. Szufarską poleciły mi koleżanki. Pani ginekolog to uprzejma, otwarta i kompetentna lekarz, która podeszła do moich problemów profesjonalnie. Wysłuchała i wyjaśniała wszystko w sposób bardzo przystępny. cena łącznie z cytologią-60 zł; moja ocena to 11/10, więc bardzo polecam :)

cena łącznie z cytologią-60 zł; moja ocena to 11/10, więc bardzo polecam :)

Przez wiele lat jestem pod opieką Pani Doktor, w najtrudniejszych dla mnie chwilach była rzeczowa i profesjonalna kiedy bałam się przyszła po godzinach swojej pracy do mnie do szpitala żeby mi wszystko wyjaśnić, cudowny lekarz, cudowny człowiek

Super lekarz, chodzę do pani już parę lat i nie zamierzam zmieniać :)

Super lekarz, chodzę do pani już parę lat i nie zamierzam zmieniać :)

W pełni polecam, pod każdym względem!!! Lekarz i Człowiek z powołania - nic dodać nic ująć! Kompetencje, doświadczenie, rzetelność, kontaktowość , diagnostyka, człowieczeństwo... wszystko... Grażyna Zielińska

W pełni polecam, pod każdym względem!!!
Lekarz i Człowiek z powołania - nic dodać nic ująć!
Grażyna Zielińska

Bardzo polecam!!! Lekarz z powołania, całą ciąże chodziłam do Pani doktor na NFZ i jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona. Nie było nigdy problemu z przyjęciem mnie. Nie czekałam w kolejce nigdy. A Pani położna, która razem z Panią doktor przyjmuje jest również godna pochwały. Naprawde polecam!!!

Pani doktor jest super:), jest bardzo dobrym specjalista, potrafi dobrze , fachowo i specjalistycznie wytlumaczyc. Jest osoba wiarygodna, rzetelma, dobra dusza, dba o pacjetki.

Z Panią położną tworzą zgrany duet :)) Pani dr zawsze do dyspozycji, służy pomocą i radą. polecam na NFZ mnie przyjmowała, no i chwala jej, że zalciła mi dodatkowe badania.

Z Panią położną tworzą zgrany duet :))
Pani dr zawsze do dyspozycji, służy pomocą i radą.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Toruń"?

Sławomir Koch

Specjalista Ginekolog-Położnik