lekarz Małgorzata Toczyńska-Silkiewicz

1,8
1,7

Negatywne opinie dotyczące Pani doktor jak najbardziej prawdziwe. Zgłosiłam się na czacie Luxmed w sprawie ostrego zapalenia zatok, które leczyłam przez 7msc w 2023 również w Luxmed, a teraz ponownie powróciło. Nie otrzymałam żadnej odpowiedzi na moje pytania i pomocy. Zostałam jedynie skierowana na wizytę stacjonarną. Pani doktor wklejała regułki dotyczące L4 z jakiego powodu mi go nie da (choruję na endometrioze i lekarze kazali mi się zgłaszać właśnie w ten sposóbpo L4, czyli na czacie bądź telefonicznie, do czego lekarka się przyczepiła i nie potrafiła zrozumieć z jakiego powodu miałam je wystawiane wcześniej, jakbym symulowała obecne zapalenie zatok). Kompletnie nie odpowiedziała na pytania, które leki mogą brać z 2023 (gdyż jeszcze mi niektóre zostały) i nie przepisała żadnych od siebie. Dodatkowo poprosiłam o skierowanie do laryngologa, a dostałam do internisty. Porażka. Nie polecam nikomu! Brak empatii, brak zrozumienia, brak uprzejmości.

Jedna z moich niewielu negatywnych opinii, ale autentycznie zostałam wbita w podłogę. Lekarka bardzo nieuprzejma, niecierpliwa, nie pomogła w problemie, z którym się zgłosiłam i zakończyła wizytę nie dosłuchawszy do końca mojej sytuacji i objawów. Wrażenia na tyle złe, że trafiłam na ta stronę pisząc tę opinię.

Lekarka zupełnie bez empatii, niechętna do pomocy. Nie bierze na poważnie problemów pacjenta. Podczas konsultacji online zakończyła rozmowę bez możliwości dopytania. Pozostawia człowieka jeszcze bardziej zestresowanego i zagubionego.

Lekarka zbagatelizowała wszystkie objawy. Stwierdziła, że sen wystarczy po czym zakończyła rozmowę. Jeszcze tak nieuprzejmego lekarza w swoim życiu nie spotkałem. Odradzam

Również i ja podpisuje się pod wszystkie negatywne komentarze i popieram mocno zaniżoną średnią ocenę tej pani. Lekarka ma zero empatii, jest wyrozumiała, pouczająca. Lekceważy chorobę pacjenta. Nigdy nie wystawiłam lekarzowi opinii, ale zachowanie tej pani doktor przerosło już wszystko i szczerze odradzam wszystkim konsultacje u niej. Szkoda, ze nie ma możliwości dodać zero gwiazdek ponieważ nawet jedna to wg mnie za wysoka ocena.

Bardzo dobra konsultacja, Pani doktor przeprowadziła szczegółowy wywiad i wyjaśniła przyczyny oraz sposób leczenia oraz zależność między lekami jakie stosuje, czuje że zależało jej aby mi pomóc.

Tak jak wcześniej - słabo, słabo, koszmarnie. Na Panią lekarz trafiłam przez konsultacje online w Luxmed. Chciałam skonsultować wyniki posiewu oraz poprosiłam o ewentualne odnowienie badań dla upewnienia się czy infekcja dalej występuje. Pani Małgorzata chamsko olała i bez empatii moje prośby choć zaznaczyłam, że z infekcją borykam się od półtora miesiąc. Wracała już 4 razy po 4 różnych lekach nawet nie dając objawów. Już oszczędziłam sobie informowania, iż przy poprzedzającej konsultacji (z innym lekarzem) uzyskałam informacje, że gdy aktualny antybiotyk nie zadziała zostają mi antybiotyki dostępne w hospitalizacji. Ogólnie zostałam bez odpowiedzi, z zaleceniami oraz skierowaniami, które już posiadałam - a lekarz je widział.

Dawno nie miałam tak nieprzyjemnej konsultacji medycznej z lekarzem… Zero empatii. Brak wytłumaczenia skąd mogą wynikać podane objawy. Wiadomości typu ''kopiuj-wklej''. Pierwsza i na pewno ostatnia wizyta u tej Pani.

Bardzo dokładne badanie i wywiad, potem Pani doktor wszystko klarownie wytłumaczyła. Miałem poczucie naprawdę drobiazgowego przebadania. Polecam!