dr n. med. Małgorzata Turowska

3,7
3,4
3,3
3,1

Bardzo dobry ginekolog. Po ponad 3 latach starań o dziecko już za parę dni będę tulić w ramionach moją kruszynkę. Rzeczowa, od razu wiedziała jakie leki zastosować i udało się. Gorąco polecam.

Niestety poza burzą ładnych loków nie widzę pozytywów. Do tego jeśli się doda brak pracy w szpitalu tej Pani to po co płacić?

Bardzo dobry lekarz, żaden z dotychczasowo przeze mnie spotkanych nie wykazał się tak fachowym podejściem do swojego zawodu. Kompleksowe badania, wyczerpujące opinie. 70zł wydaje się drogo, ale w przypadku tego lekarza z czystym sumieniem można powiedzieć ze warto!

Pomimo, iż lekarka jest przyzwoitym fachowcem i korzystałam z jej usług od kilku lat - nie jest niestety osobą bezinteresowną. Rozczarowałam się bardzo postawą tej pani w momencie, kiedy przebywałam za granicą i potrzebowałam nagłej porady lekarskiej.. Pomimo, iz dzwoniłam kilkakrotnie i zostawiłam informacje asystentce - lekarka odmówiła rozmowy ze mną.. Absolutna arogancja i brak zwykłej, ludzkiej przyzwoitości. A szkoda...

Polecam! Bardzo dobry lekarz, miła, rzeczowa pani ginekolog. Zawsze mogę na niej polegać - leczę się u pani doktor od 5 lat.

dzieki Pani Dr mam dziecko, zawzse miła usmiechnieta, rzeczowa, chetnie odpowiada na pytania, tłumaczy obraz usg

Pani Doktor, jak rzadko sie zdarza nawiązał kontakt , przerpowadziła szczegółowy wywiad. Miła i wesoła kobieta. Chętnie odpowiedziała na potok moich pytań i watpliwości. To jest moje pierwsz wrażenie, myślę, że wszyscy jesteśmy tylko ludżmi. Polecam.

Genialna pani doktor dla wszystkich kobiet!

Genialna pani doktor dla wszystkich kobiet!

mimo że nie chciałam cytologi bo miałam robioną to i tak zrobiła.Ale odniosłam wrażenie,że na pacjentkach jej raczej nie zależy, wszystko odbywa się w pospiechu w ciągu 15 minut!!! Żałuję że poszłam do tej doktor zmarnowana kasa

Dr Turowska mało czasu poświęca pacjentkom, traktuje je z góry, o wszystko trzeba ją wypytywać, bo sama nie wyjaśni choroby. Jest nieuprzejma. Plus: dobrze wyposażony gabinet.