lekarz Małgorzata Urban-Kowalczyk

Pani doktor jest bardzo uprzejma, cierpliwie wszystko tłumaczy. Słucha pacjenta, potrafi podnieść na duchu, jest słowna. Dobrze dobrała mi farmakoterapię, dzięki czemu jakość mojego życia się poprawiła. Polecam z czystym sumieniem.

Niestety za sprawą mojego ojca trafiłem do niewłaściwego lekarza. Zasadniczo to był błąd, że się u tej Pani pojawiłem. Dlatego zupełnie się nie domówiliśmy. Może jednak dzięki temu powstanie przynajmniej jakiś podrozdział w kolejnej książce Pani Profesor, którą z chęcią przeczytam. Z wyrazami szacunku Rafał Antoniak.

Niestety za sprawą mojego ojca trafiłem do niewłaściwego lekarza.

Miałam Zaszczyt i Przyjemność mieć styczność z Zacną Panią Doktor Urban Kowalczyk. Pani Doktor to Osoba o Szlachetnym Sercu ,nie odmawia pomocy osobom chorym.Pani Doktor w swoich działaniach stosuje zasady pomocy , indywidualizacji pacjenta,akceptacji Pani Doktor Zawsze ma czas dla osób przebywających na oddziale. Pani Doktor to Anioł. Pani Doktor Zawsze dobrze dobiera środki Farmakologiczne. Pani Doktor Zawsze Pomaga pacjentom. Dziękuje za Wszystko pacjentka Dorota Żaczek

najlepsza psychiatra od leczenia gara <3 polecam jak ktoś ma nie równo pod sufitem i potrzebuje kubła zimnej wody żeby czuć się lepiej!