lekarz Małgorzata Urban-Kowalczyk

Miałam Zaszczyt i Przyjemność mieć styczność z Zacną Panią Doktor Urban Kowalczyk. Pani Doktor to Osoba o Szlachetnym Sercu ,nie odmawia pomocy osobom chorym.Pani Doktor w swoich działaniach stosuje zasady pomocy , indywidualizacji pacjenta,akceptacji Pani Doktor Zawsze ma czas dla osób przebywających na oddziale. Pani Doktor to Anioł. Pani Doktor Zawsze dobrze dobiera środki Farmakologiczne. Pani Doktor Zawsze Pomaga pacjentom. Dziękuje za Wszystko pacjentka Dorota Żaczek

najlepsza psychiatra od leczenia gara <3 polecam jak ktoś ma nie równo pod sufitem i potrzebuje kubła zimnej wody żeby czuć się lepiej!