mgr Małgorzata Waleriańczyk

Dietetyk

Każdemu kto chce zrzucić zbędne kilogramy polecam p. Małgosię Waleriańczyk. Trafiłam do niej czytając opinie od innych pacjentów i nie zawiodłam się. Jest sympatyczna, rzeczowa i konkretna. Plan żywieniowy jaki przygotowuje zawsze uwzględnia indywidualne upodobania i gusta smakowe. Wizyty zawsze odbywają się w miłej i przyjacielskiej atmosferze, zawsze cierpliwie tłumaczy wyniki analizy i program diety. W przypadku problemów zawsze jest w kontakcie. Gorąco polecam - dzięki niej odchudzanie to przyjemność.

Zdecydowanie polecam Panią Małgorzatę. Od maja udało mi się schudnąć ok 14kg jedząc dużo więcej (i smaczniej) niż jadłem wcześniej. Dalej wspólnie walczymy ponieważ jeszcze kilka kg zostało do zrzucenia.

Pani Małgosia jest świetnym dietetykiem. Polecam każdemu kto już miał wcześniej kilka przygód z odchudzaniem. Ja trafiłam do Pani Małgosi z polecenia. Szokiem dla mnie były 2 pierwsze tygodnie diety, kiedy nagle zaczęłam jeść kanapki z MASŁEM (ostatnio jadłam je chyba w podstawówce), smażyć/dusić na oliwie mięso i warzywa (do tej pory unikałam smażenia jak ognia) oraz jeść 5 pysznych i jednak dużych jak na mnie posiłków. Byłam przekonana, że zamiast chudnąć - przytyję. Okazało się jednak, że waga spadła. Tak samo było przez kolejne tygodnie - za każdym razem byłam w szoku, że spada :) Posiłki są różnorodne, dostosowane do moich upodobań (naleśniki!) i proste w przygotowaniu (Pani Małgosia podaje dokładne przepisy, łącznie z przyprawami). Polecam!

Przed wizytą u Pani Małgorzaty przeszedłem wszystkie mozliwe diety - absolutnie wszystkie - byłem u 3 dietetyków i jednej poradni specjalistycznej. Zawsze konczylo się tak samo - realizowałem ok 30% zamierzonego celu, znudziło mi się konczyłem diete - wracałem do poprzedniej wagi + dodatkowe kg... Przysiągłem sobie że to ostatnia próba - i ku mojemu zaskoczeniu absolutny strzał w 10! Zeby było jasne - to nie jest dieta cud,tylko nauka NORMALNEGO jedzenia. Jem praktycznie wszystko,przepisy są przepyszne, najważniejsze - w ogóle nie podjadam, a robiłem to nagminnie! a Pani Małgosia ...

Zeby było jasne - to nie jest dieta cud,tylko nauka NORMALNEGO jedzenia. Jem praktycznie wszystko,przepisy są przepyszne, najważniejsze - w ogóle nie podjadam, a robiłem to nagminnie! a Pani Małgosia zawsze przemiła i pomocna, gdyby nie Ona pewnie walczył z jakąś dietą i głodował...
Szczerze POLECAM!

Polecał Panią Małgosię każdemu, kto chce w przyjemny sposób zrzucić zbędne kilogramy czy nauczyć się racjonalnego odżywiania. Udało mi się zmienić nawyki żywieniowe i zrzucić zbędne kilogramy niewielkim kosztem w przeciągu 2-2,5 miesiaca. Pomimo, że zdarzają mi się "grzeszki", to waga się ustabilizowała i wyglądam zdrowiej, smuklej niż wówczas gdy próbowałam się odchudzić na własną rękę. Nie dość, że nie udało mi się osiągnąć takiej wagi, jaką mam teraz, to jeszcze wyglądałam na niedojedzoną i chorą. Poza tym wiecznie mi się chciało jeść. Pani Małgosia przygotowując program dietetyczny zawsze pyta o preferencje co do produktów. W ciągu prawie 6 miesięcy otrzymywałam za każdym razem inne przepisy i z ogromną satysfakcją je przygotowywałam, gdyż były bardzo szybkie i niezwykle smaczne. Drastycznie zmniejszyłam ilość spożywanych słodyczy, co kiedyś wydawało mi się rzeczą niemożliwą. BARDZO POLECAM!!!

Pod opieką Pani Małgorzaty jestem od ponad trzech miesięcy. Z sukcesem udało mi się stracić na wadze 7 kg. Dieta w znacznej mierze wymaga zachowania samodycypliny, jednak dzięki regularnym wizytom, wsparciu, cennym wskazówkom oraz smacznym i stosunkowo nieskomplikowanym przepisom, efekt jest szybko zauważalny. Polecam!

Od kilku miesięcy jestem pod opieką dietetyczną Pani Małgosi i naprawdę wszystkim gorąco polecam. Wiele razy starałam się zchudnąć na własną rękę lecz nie dawało to upragnionych rezultatów. Na chwilę obecną schudnłam już 15 kilo i nadal waga spada. Wszystkie przepisy są pyszne, proste w przygotowaniu, a Pani Magosia jest miła, życzliwa, kompetentna a co najważniejsze umie zmobilizować do dbania o swoje zdrowie.

Bardzo polecam Panią Małgosię Waleriańczy. Od trzech miesięcy razem pracujemy nad moim problemem związanym z nadwagą. Dzięki poradą dietetycznym Pani Małgosi udało mi się zrzucić 15 kilogramów. Od wielu lat choruję na niedoczynność tarczycy. Pani Waleriańczyk zaproponowała mi wykonanie badań zaleconych przez lekarza chorób metabolicznych. Plan żywieniowy uwzględnia gusta pacjenta i jest dostosowany do jego trybu życia. Poza tym potrawy są bardzo smaczne , łatwe i szybkie w przygotowaniu. Pani Małgosia jest osobą sympatyczną, ciepłą i przede wszystkim kompetentną.

Nie jesteśmy osobami zbyt aktywnymi fizycznie, więc wciągu paru lat wspólnych obiadów i jedzenia na mieście oboje nieco się zaokrągliliśmy. Zdecydowaliśmy się coś z tym zrobić i udaliśmy się na wizytę do Pani Małgorzaty. Przeprowadziła z nami bardzo szczegółowy wywiad dotyczący naszych nawyków żywieniowych, trybu życia i obecnego stanu zdrowia. Po zwarzeniu i ustaleniu głównych problemów w naszej diecie zaproponowała przemyślany plan żywieniowy. Wyjaśniła bardzo dokładnie jak będą wyglądały najbliższe miesiące, więc od razu wiedzieliśmy się czego spodziewać. Co dwa tygodnie dostawaliśmy specjalnie przygotowane jadłospisy, w których Pani Małgosia uwzględniała nasze potrzeby czy zachcianki. Dzięki temu po ok 4 miesiącach schudłam ok. 8 kg, a mój ukochany ok. 10kg. Dzięki Pani Małgorzacie i jej bardzo pozytywnemu nastawieniu oraz wsparciu, jakiego nam udziela wierzymy, że uda nam się osiągnąć cel, a w dalszej perspektywie stosować się do tych jakże prostych zasad poprawnego żywienia.

Do pani Małgosi trafiłam po kilku nieudanych próbach odchudzania na własną rękę. P. Małgosia przeprowadza dokładny wywiad, jeśli trzeba zleca wykonanie badań, przygotowuje specjalną dietę i wskazówki, których trzeba przestrzegać. Widzę już pierwsze efekty i wierze, że z p. Małgosią uda mi się w końcu schudnąć. Joanna.