mgr Małgorzata Waleriańczyk

Dietetyk

Pani Małgorzata to osoba niezwykle kompetentna pełna pozytywnej energii którą zaraża swoich podopiecznych i tym samym motywuje do wysiłku. Przepisy - mega łatwe do wykonania- są bardzo smaczne i dobrze doprawione, dieta jest urozmaicona i się nie nudzi. Dzięki p. Małgorzacie osiągnęłam swój cel, mam więcej energii, zmieniłam nawyki żywieniowe dzięki czemu czyję się świetnie i dobrze wyglądam, niektórzy twierdzą że ubyło mi kilka lat:) A tak na koniec, - będąc na na diecie - nigdy tyle nie jadłam. Zatem dla tych którzy chcą efektu w miare bez wysiłku i szybko ale bez efektu jojo - gorąco polecam współpracę z p, Małgorzatą która jest architektem mojego sukcesu. Joanna

Z wielką przyjemnością polecam Panią Małgosię. Jest osobą miłą, sympatyczną a przy tym bardzo kompetentną. Moja 11-letnia córka podczas każdej wizyty jest zachwycona nowymi przepisami. Jadłospis ułożony jest zgodnie z upodobaniami, dopasowany do trybu życia danej osoby. Posiłki są różnorodne i łatwe do przygotowania. To sprawia, że dieta wcale nie jest nudna i męcząca.

Panią Małgosię odwiedzałam już w czasie ciąży, bezpośrednio po ciąż oraz potem pragnąc wrócić do odpowiedniej wagi. Jest to osoba bardzo energetyczna, ciepła i szalenie sympatyczna. Jak większość z nas posiadam ogólna wiedzę dietetyczną (co powinnam, a co nie powinnam i kiedy), ale Pani Małgosia ułożyła mi to wszystko oraz wytłumaczyła mi kilka istotnych zawiłości o których nie miałam pojęcia. A przy tym przekazała mi przepisy, które udowadniały, że dieta nie musi być monotonna i niesmaczna na dłuższą metę. Szczerze POLECAM. Beata Podgórska

Serdecznie polecam Panią Małgosię Waleriańczyk wszystkim, którzy potrzebują wsparcia przy walce z dodatkowymi kilogramami. Pani Małgosia jest uprzejma i sympatyczna, cierpliwa, potrafi przymknąć oko na małe grzechy, ale przede wszystkim potrafi też odpowiednio przycisnąć i zmotywować:) Ma dużą wiedzę i jest otwarta na wszelkie sugestie i pomysły. jednym słowem super!

Chciałabym gorąco polecić panią Małgosię. Jest bardzo kompetentnym i skutecznym :) dietetykiem. Każdy pacjent dostaje indywidualnie przygotowany jadłospis uwzględniający upodobania i sytuację życiową. W razie potrzeby pani Małgosia zmienia/dostosowuje jadłospis pomiędzy wizytami. Szybko reaguje na dodatkowe zapytania emailem.

Każdemu kto próbował już 'wszystkiego' z czystym sumieniem polecam Pania Małgosię. Ma ogromna wiedzę, którą w przystepny sposób przekazuje pacjentowi. Tłumaczy, wspiera, radzi. Dostosowuje dietę do normalnych sytuacji życiowych (przyjęcia, wesela). Plan diety dostosowany do stylu zycia pacjenta, dieta bardzo urozmaicona i smaczna. Pani Małgosia uczy jak przygoptowywac posiłki. Przepisy zostają na zawsze i w przyszłości każdy pacjent będzie umiał samodzielnie przygotować zdrowe i dietetyczne danie. Pani Małgosia to wpaniała dietetyczka, która z uśmiechem każdego pacjenta prowadzi do zdrowej sylwetki - polecam gorąco.

MOGĘ Z CZYSTYM SUMIENIEM POLECIĆ P. MAŁGOSIĘ W WALCE ZE ZBĘDNYMI KILOGRAMAMI.UKŁADA DIETĘ BARDZO UROZMAICONĄ WEDLE ŻYCZEŃ PACJENTA.ZAWSZE POZOSTAJE W KONTAKCIE Z OSOBĄ ZAINTERESOWANĄ(TELEFON,E-MAIL) PODCHODZI KOMPLEKSOWO DO PROBLEMU I UCZY ZMIENIAĆ ZŁE NAWYKI. JEŚLI MASZ PROBLEM I CHCESZ GO WYELIMINOWAĆ NAPEWNO WARTO UMÓWIĆ SIĘ NA WIZYTĘ DO P. MAŁGOSI. GORĄCO POLECAM

PODCHODZI KOMPLEKSOWO DO PROBLEMU I UCZY ZMIENIAĆ ZŁE NAWYKI.

Z pełną odpowiedzialność mogę polecić p.Małgosię Waleriańczyk. Jest osobą bardzo kompetentną, w razie jakichkolwiek wątpliwość, można się z nią skontaktować telefonicznie bądź przez e-mail, na odpowiedź nie trzeba czekać zbyt długo i zawsze jest ona bardzo wyczerpująca. Układając plan żywieniowy, pani Małgosia bardzo szczegółowo uwzględnia indywidualne upodobania smakowe swoich pacjentów a przygotowane potrawy są na prwade bardzo smaczne a także łatwe w przygotowaniu. Gorąco polecam. Ola

Gorąco polecam.
Ola

Serdecznie polecam Panią Małgosię Waleriańczyk wszystkim, którzy walczą z dodatowymi kilogramami. Jest w mojej opinii niezmiernie kompetentna. W razie pytań bądź wątpliwości można liczyć na szybki kontakt i wsparcie. W prowadzonym leczeniu bardzo skuteczna, co gwarantuje, nie tylko widoczne rezultaty już w krótkim czasie po rozpoczęciu terapii, ale stanowi dodatkowe źródło motywacji. Ustalany program żywieniowy zawsze uwzględnia indywidualne upodobania i gusta smakowe pacjenta. Wizyty zawsze odbywają się w miłej i przyjacielskiej atmosferze.