lek. dent. Małgorzata Wąsiewicz

Chirurg stomatolog, Stomatolog

3,4
3,1
3,3

Pani dr Małgorzata Wąsiewicz to lekarka z ogromną wiedzą, doświadczeniem i holistycznym podejściem do pacjenta. Stomatolog od spraw naprawdę trudnych i beznadziejnych. Pani doktor dosłownie ratowała moje zęby po innych „super stomatologach” z usług których niestety musiałam skorzystać mieszkając za granicą. Bardzo mądry lekarz, co w dzisiejszym skomercjalizowanym świecie stomatologii, rzadkość. Jestem ogromnie wdzięczna za dzisiejszą wizytę oraz skuteczne leczenie od lat i z czystym sercem polecam gabinet. Małgorzata G.

Also ich gebe ziemlich selten, ich glaube zum ersten Mal, eine fünf Sterne Bewertung ab und dieser Frau hat es wirklich verdient ;) Wir (meine Frau und ich) sind vor kurzem im Polen gewesen und ließen unsere Zähne wegen Schmerzen untersuchen. Wow!!! Frau Dr. Wasiwicz ist extrem kompetent, das Team super nett und fachlich top. Der Patient steht ohne Kompromisse an erster Stelle. Die Praxis ist sehr sauber, schön und modern eingerichtet... Wirklich eine echte 5-Sterne Bewertung - hier fühlt man sich sogar beim Zahnarzt wohl!!! Ich kann die Praxis ...

Ich kann die Praxis nur weiterempfehlen …die Rechnungen werden ohne Probleme in Deutschland anerkannt …sogar die Übersetzung ist schon in der „Faktura“ dabei. (so heißt eine Rechnung auf Polnisch) …und last bad not least: Sie spricht sehr gut deutsch😊
Schöne Grüße aus der Eifel
Mirella und Markus G.
PS: Hinweis: In Deutschland sind wir Privatversichert

Od pani doktor bije pewnością siebie, dlatego zawsze czuję, że jestem w dobrych rękach. Obok wiedzy i umiejętności to moim zdaniem największa zaleta. Moje 100% zaufania się opłaciło: wstawiony implant i drobniejsze sprawy, a wcale łatwe to do ratowania rzeczy nie były i nie każdy chciał się tej roboty podjąć. Zadziwiają mnie tylko negatywne opinie - może faktycznie nie jest najtaniej, ale zawsze jestem z góry informowany o kwocie, możliwych opcjach leczenia i ewentualnym ryzyku; można się zgodzić lub podziękować. Gabinet jest profesjonalnie wyposażony, czysty. Wizyty i leczenie zawsze profesjonalnie przeprowadzane. Przyjmowany byłem zawsze uprzejmie i ze zrozumieniem: w nagłym przypadku tego samego dnia, a jeśli zapomniałem gotówki zawsze można było się dogadać, nie mam więc pojęcia jak można tu mówić o braku empatii czy nieuprzejmości. Życzę sobie w życiu samych specjalistów na tym poziomie.

Jestem bardzo niezadowolona z wizyty u pani doktor. Na pierwszej wizycie była miła i wyjaśniała to o co pytałam jednak na drugiej wizycie kiedy chciałam dopytać o zabieg, który miała przeprowadzić zachowała się bardzo niegrzecznie, nieuprzejmie i niekulturalnie. Podając widełki usług pobrała najwyższe kwoty. Zwróciłam uwagę pani doktor na zachowanie wobec pacjenta i nie zamierzam więcej korzystać z usług tego lekarza.

Zlodziejka, ukradla pieniadze, nie dokaczjac pracy, a pozniej nie wpuscila do gabinetu, prosze uwazac, pieniadze inkasuje z gory!

Bardzo dobry stomatolog. Gabinet ten znalazłam w internecie. Przeczucie mówiło mi , że tam właśnie mam się udać . Pomimo różnych opinii posłuchałam intuicji i nie żałuję. Miałam zamiar zrobić licówki na wszystkich górnych zębach. już od lat nie lubiłam się uśmiechać. Pani doktor wytłumaczyła mi, że lepiej najpierw wyleczyć to co konieczne. Miałam trzy zęby leczone kanałowo, zupełnie bezboleśnie. Na dwóch znalazły się koronki, które bardzo mnie cieszą. gdybym pół roku wcześniej trafiła do Pani Wąsiewicz to pewnie uratowałaby mi jeszcze jednego zęba, który pękł aż z korzeniem. Trzeba ...

Bardzo dobry stomatolog.
Gabinet ten znalazłam w internecie.
Przeczucie mówiło mi , że tam właśnie mam się udać . Pomimo różnych opinii posłuchałam intuicji i nie żałuję. Miałam zamiar zrobić licówki na wszystkich górnych zębach. już od lat nie lubiłam się uśmiechać. Pani doktor wytłumaczyła mi, że lepiej najpierw wyleczyć to co konieczne. Miałam trzy zęby leczone kanałowo, zupełnie bezboleśnie. Na dwóch znalazły się koronki, które bardzo mnie cieszą. gdybym pół roku wcześniej trafiła do Pani Wąsiewicz to pewnie uratowałaby mi jeszcze jednego zęba, który pękł aż z korzeniem. Trzeba było więc go wyrwać. Bałam się okropnie, a cały zabieg ( wykonany perfekcyjnie) trwał kilkanaście minut razem z założeniem szwów.
Nie wydaje mi się , aby dla Pani Wąsiewicz liczyły tylko pieniądze. W moim przypadku zapłaciłabym więcej, gdybym od razu miała założone licówki. A tak mam wyleczone wszystkie zęby, a licówki nie były konieczne.
Pani doktor każdego zęba po kolei poprawiała, teraz uśmiecham się swobodnie, zęby mi się podobają, a na tym mi zależało.
Bardzo dobrze wykształcony stomatolog. Nie wiele osób zwraca na to uwagę.
Polecam ten gabinet!

Nie tylko zdziera astronomicznie, zwyczajnie przewala na kasę. Umawiasz się na zabieg mówi 300 + 50 za znieczulenie. Tydzień później okazuje się, że można było jechać bez znieczulenia, ale płacisz "tak jak się umówiliśmy". Dowiadujesz się, że na najbliższej wizycie wydasz 550, ale kiedy schodzisz z fotela, to na liczniku zrobiło się 750 bo "udało jej się w czasie jednej wizyty zrobić coś przewidzianego na dwie". Przez lata byłem jej klientem, ale w końcu numerów z nadprogramowymi dopłatami zrobiło się zdecydowanie za wiele i podziękowałem za takie usługi. Albo gra się uczciwie, albo się traci klientów.

zwyczajna oszustka, mila dopoki nie dostanie kasy, a potem gwizdze na pacjenta i nie chce skonczyc pracy

Ja również nacięłam się na ten gabinet. Drogi to mało powiedziane. 6 zębów (3 licówki, 3 koronki 9000), bez jakiegokolwiek potwierdzenia. Wydawało mi się, że jak droga to znakomita, nic bardziej mylnego. Po wykonaniu usługi nie uznawała faktu, że jest coś źle zrobione. Leczenie zakończyłam u innego dentysty w mojej miejscowości zamieszkania, (wymiana licówki w jednym zębie). Fachowo, nie tak drogo i jeszcze w bardzo przyjemnej atmosferze. Ta pani to nieprzyjemne nieporozumienie. Zdecydowanie nie polecam, czasem warto poszukać dłużej i podjąć rozsądną decyzję. We Wrocławiu i okolicy jest w czym wybierać.

Droga (nie ma mowy o rachunku!!!! skandal) , niesympatyczna, roztaragniona, nie pamieta, gubi, przepisuje najdroższe leki, za czas poświęcony na pacjenta powinno się jej dziekować bo cały czas podczas wizyty miałem wrażenie , ze ktoś mi tu robi łaskę , że przyszedłem do niego leczyć zęby! Odradzam tym bardziej, że Wrocław jest zagłębiem dobrych stomatologów.