dr n. med. Małgorzata Wilczyńska

Endokrynolog, Diabetolog

Nie polecam. Brak profesjonalizmu. Udałam się z mamą w celu wydania skierowania na sensor Libre. Lekarka odmówiła wypadania jak również odmówiła udzielenia informacji jak możemy to załatwić bez refundacji tłumacząc że to skomplikowane i że nie ma wiedzy na ten temat. Dramat. Aparat jest regulowany od stycznia tego roku a lekarz nie ma wiedzy i odmawia udzielnie informacji. Nie polecam. Pieniądze zmarnowane. Lekarka nie kompetentna.

Kochana, przemiła Pani Doktor Małgosia. Polecam ją kazdemu, ja długoletnia diabetyczka z którą najmilsza Pani Doktor miała nieraz utrapienie a jednak wyprowadzała na prostą. Ratowała mi córkę z nadczynności tarczycy. To kobieta doktor Anioł. Życzę jej dużo zdrowia bo pacjenci są różni a ona do kazdego podchodzi z wielką cierpliwością i zaangażowaniem. Wielkie dzięki Pani doktor. To tyle w skrócie bo słów brakuje. Ps. za wizyty nigdy nie "zdziera" z pacjentów. Dostosowuje się do ich warunków finansowych. Jestem tego przykładem. wieloletnia pacjentka Czesława P.

wieloletnia pacjentka Czesława P.

Miła kompetentna Pani doktor jeszcze nie spotkałam się u żadnego z lekarzy nawet prywatnie z takim przejęciem i podejściem do pacjenta.Polecam jak najbardziej.

Bardzo kompetentna, miła i uprzejma. Polecam.

Bardzo kompetentna, miła i uprzejma. Polecam.

Po kilku wizytach u Pani doktor odniosłam wrażenie, że traktuje pacjentów "na szybko", nie patrzy na chorobę i towarzyszące dolegliwości całościowo, nie zleca dodatkowych badań, większość informacji i tak trzeba weryfikować u innych lekarzy bądź szukać w internecie. Do tego zapomina o czym była mowa na poprzedniej wizycie, myli osoby, źle wypisuje recepty (!). Dawki leków zleca na podstawie czystej teorii, bez brania pod uwagę indywidualnych cech/sytuacji pacjenta.

więcej dowiedziałam się czytając internet niż po wizycie u Pani doktor, jako diabetolog nie polecam. w czasie wizyty często przerywał nam telefon co był trochę irytujące, a 150 zł, to lekka przesada.

Pani Doktor jest miłą, ciepłą osobą. Uważnie słucha pacjenta,dokładnie bada i przegląda wyniki. Cierpliwie odpowiada na pytania. Poświęca na wizytę tyle czasu, ile wymaga sytuacja. Żałuję, że tak późno trafiłam do Pani Doktor Wilczyńskiej. Mam porównanie, bo przez kilka lat traciłam czs, zdrowie i pieniądze u innej Pani Doktor. Pani Doktor Wilczyńska jest godna polecenia.

Lekarz z powołania-konkretny,miły i przede wszystkim słucha pacjenta.Kultura osobista wysoka-to bardzo ważne! Jestem bardzo,bardzo zadowolona

Jestem bardzo,bardzo zadowolona

Wspanialy , madry lekarz profesjonalista ,jestem pod opieka PANI DOKTOR od 1,5 roku, szczerze polecam, przemila osoba.