dr n. med. Małgorzata Wiśniewska

Alergolog, Pulmonolog

Byłam odczulana przez Panią doktor na oddziale .Pierwszy raz spotkałam tak oddanego lekarza ludziom.wspaniały specjalista ,wspaniały człowiek.

Lekarz z powolania obecnie raczej niespotykany,lekarze pediatrzy z którymi dotad mielismy stycznosc corke nam zalatwiliby lecz przypadkiem trafiliśmy do Pani doktor i naprawdę wszystko już wporzadku, corka zdrowa.

Pani doktor M.Wiśniewska to lekarz z powołania.Leczy moje dzieci już kilkanaście lat i zawsze skutecznie.Darzymy ją ogromnym zaufaniem.Pani doktor dziękujemy za wszystko co Pani dla nas zrobiła.

Wspaniała , mądra lekarka.Po wizycie u lekarza rodzinnego zafundowano mi ciężkie zapalenie płuc. Pani doktor je wyleczyła, ponieważ za pomocą jednego badania krwi ustaliła rodzaj zakażenia i przepisała stosowny antybiotyk w stosownej dawce. Niby proste, a z jakiegoś powodu dla innych lekarzy nie takie proste.

Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek. Pierwszy lekarz wśród odwiedzonych przez nas, który wykazał kompleksowe podejście do dziecka,leczy konkretne dziecko, konkretny przypadek. Uważam, iż miałyśmy szczęście z moją córeczką iż trafiłyśmy na Panią doktor Wiśniewską.

Świetna lekarka!! jeszcze tak dobraego lekarza jak pani Doktor Wiśniewska nie spotkałam.Zawsze pomoże i wysłucha.Pozdrawiam p.Dr

Świetna lekarka!! jeszcze tak dobraego lekarza jak pani Doktor
Wiśniewska nie spotkałam.Zawsze pomoże i wysłucha.Pozdrawiam p.Dr

Wspaniały lekarz, pani Doktor ma niesamowite podejście do poacjenta..

Wspaniały lekarz, pani Doktor ma niesamowite podejście do poacjenta..

Dzieci czesto zapadały na choroby górnych dróg oddechowych. Uwazm ,ze świetnie były przez panią doktor leczone. Szukajac ponownego kontaktu zawędrowałem na tą strone.