mgr Małgorzata  Włodarczykmgr Małgorzata  Włodarczyk - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3

mgr Małgorzata Włodarczyk

Psycholog

Liczba opinii: 0
Nikt nie ocenił jeszcze tego lekarza.
Bądź pierwszym pacjentem, który wystawi mu opinię!
 
Dodaj opinię

O mnie

Psycholog, doktor nauk społecznych w zakresie psychologii, adiunkt w Zakładzie Psychologii Klinicznej i Zdrowia Instytutu Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego, nauczyciel mianowany. ...

Psycholog, doktor nauk społecznych w zakresie psychologii, adiunkt w Zakładzie Psychologii Klinicznej i Zdrowia Instytutu Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego, nauczyciel mianowany.

Ukończyła roczne szkolenie w zakresie pomocy psychologicznej organizowane przez Ośrodek Profilaktyki Środowiskowej oraz roczne szkolenie w zakresie Psychoterapii i Poradnictwa organizowane przez Polski Instytut Psychoterapii Krótkoterminowej w Krakowie.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu, gdzie zdobyła praktyczną i teoretyczną wiedzę na temat diagnozy osób dorosłych w zakresie depresji psychotycznej, schizofrenii, psychoz schizofrenopodobnych, zaburzeń psychicznych spowodowanych uzależnieniem od alkoholu i innymi substancjami psychoaktywnymi, zaburzeń osobowości oraz w Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej.

Ukończyła specjalistyczne szkolenia w zakresie diagnozy: ADHD, zaburzeń zachowania, zaburzeń opozycyjno – buntowniczych, zaburzeń lękowych i depresyjnych, niepełnosprawności intelektualnej, specyficznych trudności w uczeniu się (dysleksja, dysgrafia, dysortografia, dyskalkulia), zaburzeń odżywiania - prowadzi autorskie warsztaty dla dzieci i młodzieży na temat zaburzeń odżywiania, uzależnienia od gier Internetowych.

Jest instruktorem programu profilaktycznego Golden Five przeciwdziałającemu wykluczeniu społecznemu dzieci i młodzieży rekomendowanego przez Ośrodek Rozwoju Edukacji. Bierze czynny i bierny udział w konferencjach międzynarodowych i ogólnopolskich.

Jest autorką publikacji psychologicznych. Posiada duże doświadczenie w diagnozie dzieci i młodzieży oraz w zakresie pracy w poradnictwie psychologiczno – pedagogicznym również dotyczącym okresu menopauzy.

Wykształcenie:

Uniwersytet Wrocławski

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość

Copyright ©2019 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat