lekarz Małgorzata Wnuk

3,4
3,3
3,1
3,2

ja leczę u niej dzieci ponad 4 lata i jestem zadowolona. Zawsze postawi trafną diagnozą i dobierze odpowiednie leki. Idąc do niej prywatnie nie za każda wizytę bierze pieniądze.

Dobra lekarka. Znam ją od lat. Wcześniej leczyła mnie a teraz moje dziecko. Bardzo humorzasta ale to chyba ze zmęczenia. Nie ma co zwracać uwagi. Wiem to po latach. Jedni ją lubią, drudzy posądzają o nadużycie antybiotyków ale jeśli chodzi o sytuacje podbramkowe, poważne choroby a nie tam jakieś anginy, niezastąpiona. Inna sprawa że za dużo myśli o pieniądzach które za to zarabia. To znaczy że woli wizyty w swoim gabinecie. Z dojazdów do pacjenta już zaczyna robić problem a kiedyś tak nie było.

Byłam u tej pani z dzieckiem dwa razy i dwa razy stwierdziła, ze nie wie co dziecku dolega. Raz była to wysypka innym razem jakiś wirus. No cóż idąc z dzieckiem do lekarza oczekuję jednak jasnej diagnozy....

Zarówno publicznie , jak i prywatnie jest taka sama. Miła, przyjemna, ma dobry kontakt z dziećmi, uprzejma.Perfekcyjna , leczę u niej dziecko, pomogła nam nie raz , zadowolona jestem , ze mogę przyjechać do niej z dzieckiem , zawsze ma czas , nawet późno. Polecam ją

od niedawna leczę u niej dziecko. Inni lekarze nie robili problemu przy bakterii Ecoli 10.7 ona fachowo zajęła się małą, na ile skutecznie czas pokarze... leczę dziecko od 3 lat na pęcherz i w Blachowni, Częstochowie, Lublinie i Warszawie... teraz trafiłam do dr Wnuk. Mam nadzieję że tym razem się uda...

Zarówno państwowo, jak i prywatne poziom zainteresowania małym pacjentem jest jednakowo duży. Pani doktor jest niezmiernie kompetentnym lekarzem, dociekliwa, stanowcza w stawianiu diagnozy, nie spotkałam się, żeby się pomyliła w diagnozie i leczeniu w strosunku do mojej osoby kiedyś, mojego dziecka teraz, i dzieci moich znajomych. Polecam!

Pani chyba zawody pomylila.W swieta w szpitalu nie zeszla zbadac dziecka bo sa swieta,a dziecko mialo zapalenie ucha i spojowek...potrzebny byl antybiotyk,a ona zostawila nas bez pomocy!!!ODRADZAM!!!!!!!

Polecam wszystkim maluchom - bardzo dobry lekarz

Polecam wszystkim maluchom - bardzo dobry lekarz

Zdecydowanie odradzam panią doktor.Tak leczyła moje dziecko, że wylądowaliśmy w szpitalu.

Wizyta prywatna -diagnoza taka sama jak poranna u pediatry w przychodni,pani Wnuk udaje że jest miła i zna się na rzeczy, ale jak już trafisz do szpitala gdzie leczy, przepraszam pracuje bo leczenie to złe pojęcie jeżeli chodzi o tą panią, to ma ciebie i dziecko za zło konieczne .

Wciąż poszukujesz "Pediatra Częstochowa"?

Kiedrzyńska 61/40
42-200 Częstochowa