lekarz Małgorzata Wojcieszczuk

Psychiatra

Badanie psychiatryczne z udziałem tej Pani wypadło bardzo negatywnie. Zachowanie w stosunku do badanego dziecka: brak szacunku, ironizowanie, umniejszanie osiągnięć pacjenta, manipulacja dziwnymi pytaniami, zarzucanie demoralizacji, wręcz obrażanie. Atmosfera podczas badania jak w sądzie. Nie interesuje ją stan faktyczny pacjenta. Skandaliczne i wulgarne wręcz zachowanie tej Pani sprawiło, że moje dziecko od czasu badania ma duże problemy ze snem. Nie polecam. Poszkodowana!!!

Nie polecam łamie tajemnice lekarska stanowczo odradzam te Panią nikt ze Szczecinka niech do niej nie chodzi nigdy więcej

Super lekarz pod każdym względem a te starsze do kitu przedłóżają tylko wcześniej wypisane recepty nie wiem za co im łacą między innymi z mojej kieszeni .