lek. dent. Małgorzata Wójcik

Bardzo jestem zadowolona z tego ,że trafiłam do pani doktor Małgorzaty.Profesionalizm w połaczeniu z kosztami usług to duży plus dla gabinetu bardzo miłej dentystki.Polecam wszystkim którzy boją się kontaktu ze stomatologiem.

Pani stomatolog bardzo mila i uprzejma, niestety jej profesjonalizm pozostawia wiele do zyczenia. Tuz przed pewnym troche skomplikowanym zabiegiem dentystycznym owa pani czytala instrukcje jak nalezy ten zabieg przeprowadzic ( nie zwazajac iz pacjent siedzial na stolku i wszystko widzial. Uslugi tej pani sa bardzo ale to bardzo nietrwale! zapewniam was,ze po roku czasu trzeba bedzie je powtarzac! ja juz wiecej do niej nie pojde!

ja juz wiecej do niej nie pojde!

Od 10 lat leczę zęby u Pani dr Małgorzaty Wójcik i powiem szczerze, że gdyby nie Pani doktor chyba dziś nie miałabym zbyt wiele zębów.