Małgorzata Wolny

Irydolog

Dzień dobry Pani doktor jakąś wiedzę ma, ale mam wrażenie, że niekompletną. Na wizytę poszłam w celu sprawdzenia jej umiejętności i podejścia do pacjenta jako człowieka. Zajrzała 2 sekundy w oko po czym usiadła i zaczęła mówić monotonie ma pani to i to i tamto trochę oschle, machinalnie jak komputer. Trafiła w 70 % nie powiedziała o moim najbardziej uciążliwym schorzeniu dziedzicznym które utrudnia mi życie. Mówiła o innych które nie utrudniają mi życia. Ale dziękuję .

Dzień dobry

Byłam bardzo zaskoczona, że wizyta zaczęła się od końca. Diagnoza zwaliła mnie z nóg trafiona w 100 procentach. Zioła działają. Jestem baaaaaardzo zadowolona. Polecam

niestety liczy się kasa i kasa, a pacjent jest zbywany, do tego dochodzi podnoszenie ceny wizyty z tygodnia na tydzień bez informowania przed rozpoczęciem ultrakrótkiej "konsultacji"

Ekspresowa wizyta- przy zapisie dostałam informacje, ze wizyta trwa 15-20 minut jednak wizyty zapisywane były co 10 minut. Zero kartoteki, zero wydruku z dokładnymi informacjami czy jakakolwiek rozpiska. Pani bada oko na oko. Brak zdjęcia umożliwiający pogląd w progres. Wizyta 150zl plus koszt drogich ziół. Zostałam poinformowana, ze ziół jak ma ona nie kupię nigdzie indziej. Pomimo, ze diagnoza mi się zgadzała i miała sens, całe doświadczenie było dość negatywne. Zero zaangażowania i czasu, pytania czy wytłumaczenia zbywała lub ignorowała. Mix ziół był już wydrukowany, wiec nie jest to dobierana indywidualnie mieszanka na specyficzny problem. Nie masz nawet czasu przemyśleć co kupujesz czy tez porozmawiać o problemach bo już jest się podliczanym i ‚wyrzucanym’

Polecam. Sama diagnoza z oka zwala z nóg... 100 procentowe trafienie, można poczuć się prześwietlonym na wylot. Leczenie po 4 msc przyniosło skutek, znaczna poprawa. Kwestia picia ziół codziennie początkowo mnie przerażała, dziś nie wyobrazam sobie dbia bez ziółek.

Wizyta krótka, diagnoza trafna. Ceny w sklepiku zielarskim bardzo, bardzo wysokie! W Internecie te same zioła, suplementy diety, tabletki dużo tańsze. Nie kupujcie!!!

Stracony czas i pieniądze .. wizyta trwała kilka minut, nic się nie dowiedziałem tyle że naciągania na swoje zioła które kosztują kilka zł w necie czy innym sklepie a u niej ponad 80/90 zł .. a myślałam że to jakieś cudowne naturalne leczenie a to zwykle naciąganie człowieka w potrzebie ..

Przepraszam czy to córka Pana Banaszaka ?Chodziłem do niego i mnie trochę odchudził o jakieś 20 kg ,wszyscy postawili na mnie krzyżyk .ale nadal żyje i szukam rozwiązania.Pozdrawiam

Pani doktor odmówiła pomocy ze względu na swoje „poglądy”. Nie pomaga kobietom w potrzebie. Zdecydowanie odradzam. Stracony czas na czekanie i tak już opóźnionej wizyty.

Nie polecam tej pani. Umówiłem się na wizytę a Pani lekarz nie pojawiła się.. szkoda dnia urlopu. Mam nadzieję że Panią też ktoś w podobny sposób potraktuje.

Nie polecam tej pani.
Umówiłem się na wizytę a Pani lekarz nie pojawiła się.. szkoda dnia urlopu.
Mam nadzieję że Panią też ktoś w podobny sposób potraktuje.