Małgorzata Wolny

3,1
3,4
3,4
3,5

U Pani Katarzyny leczę się od niespełna roku. Jest osobą kompetentną. Na każdej wizycie poświęciła mi wystarczająco dużo czasu. Jest sympatyczna i serdeczna. Przy pierwszej wizycie odczytała z dna oka moje wszystkie choroby/dolegliwości po czym wspólnie ustaliłyśmy na co najbardziej zwrócić uwagę i od czego zaczynamy leczenie. Po pierwszych 2-3 miesiącach leczenia ziołami odczułam ogromną zmianę. Zaznaczę że moje kilkukrotne wizyty u lekarzy (różnych, państwowych czy prywatnych, ale z tej jednej konkretnej dziedziny) pomagały na krótki okres czasu...poprzez jedne tabletki do drugich o coraz to silniejszym działaniu. Leczenie długie i ...

Leczenie długie i drogie, ale czystym sumieniem polecam wizytę w tym gabinecie :)

Powiem tak.. jeśli chodzi o diagnozę większość rzeczy się zgadzało, parę było jakby wymuszone na linii ognia, czyli, wyszło mi że mam zaburzony układ nerwowy - zgoda, ale od razu na lini - układ nerwowy usłyszałem że mam nerwicę, szybko się denerwuję itd, co jest zupełną nieprawdą, bo jestem wręcz czasem obojętny na jakieś stresowe sytuacje ;) Powiem tak.. może i ma wiedze ale trochę zniechęca do siebie.. dlaczego ? wizyta tak szybka że nawet nie zorientowałem się kiedy koniec, a liczyłem na jakiś wynik na papierze, czy podsumowanie, cokolwiek, ...

80 zł za 10 minut,

i kartki papieru nie poświęcić żeby rozpisać człowiekowi zainteresowanemu swoim zdrowiem, co ma nie tak w organizmie - ZWŁASZCZA że pani Irydolog wykryła u mnie zaburzenia koncentracji i pamięci, co udzieliło mi się wręcz podczas badania, bardzo mało zapamiętałem z tego co mówiła bo byłem zszokowany sytuacją, czyli potraktowanie jak w NFZ, że człowiek nie ma się interesować tylko przychodzić na wizytę i oddawać swoje zdrowie w drugie ręce

aha, tak nawiasem już mówiąc.. pytając, czy pani Irydolog się kiedykolwiek uśmiecha ? wiem że każdy może mieć gorsze dni, ale chwilami czułem że najlepiej dla niej gdyby cała praca najszybciej się skończyła i żebym już kupił te zioła i wyszedł

Kompetencje dałem 4/5 bo wierze że pani Irydolog ma wiedzę.. ale podejście - przynajmniej dla mnie, człowieka o wrażliwym wnętrzu :), to takie średnie

Wizyta krótka max 10 min. Wszystkie schorzenia potwierdzone na 100%. Jedynie mam uwagi co do sklepu zielarskiego. Zrobiono z tego niezły biznes. Drogo. Ceny czasami 50% wyższe niż gdzie indziej. Odradzam kupowanie, lepiej w sowim zakresie. Nie słuchać tłumaczenia że gdzie indziej się tego nie dostanie. Zauważyłam również tendencje do przepisywania większości osobom Aloesu z acai. Cena bardzo wygórowana. Kupiony taki sam o 50 zł taniej.Pani doktor psuje sobie opinie tym "naciąganiem".

Wizyta trwała krótko, ale... zostały potwierdzone wszystkie moje choroby, których rozpoznanie trwało bardzo długo np serce około 2 lat, holter zakładany 5 razy, ukg także, rezonans magn serca. Nie zgadzam się z opiniami poniżej, że za mało czasu, że jest nieempatyczna itd. Konkretnie, szybko, bez uśmiechu, ale Pani irydolog odpowiedziała na każde moje pytanie, wytłumaczyła i rozwiała moje wątpliwości, nie namawiała do leczenia ziołami. Leczenie jest już inną sprawą- można samemu zdecydować, czy chce się zażywać lek na rp czy skorzystać z przepisu irydologa. Jeżeli za drogo, można przecież kupić zioła w innym sklepie. Polecam w 100%.

Jestem po pierwszej wizycie u p. Małgorzaty jedno mogę powiedzieć : strzał 100% w każdą dolegliwość, którą mam. Nawet tą najbardziej skrywaną np jak nerwica. Wizyta bardzo krótka tu się zgodzę. Pani raczej chłodna bez uśmiechu ale kompetentna i bardzo konkretna. Osobiście bardziej zależy mi na tym drugim. Przeżyłam szok, że z oczu tak wiele można się dowiedzieć. Zioło terapię oczywiście zastosuje.

Piszę, by ostrzec ewentualnych klientów przed naciąganiem Pani Irydolog. Może i ma zestawy ziół, którymi leczy od lat, może i są skuteczne,ale niestety potrafi konkretnie naciągnąć. Mi na doleczenie żołądka sprzedała ze swojego sklepu chińskie saszetki , gdzie paczka w internecie kosztuje 20 zł a u Pani irydolog 67 zł. Dałam się naciągnąć na 235 zł, a w internecie kupiłabym za 100 zł ,masakra jak dla mnie, szkoda bo myślałam, że trafiłam na naturalne leczenie, ale nie wzięłam pod uwagę, że ktoś mnie tak naciągnie.Tak więc straciłam zaufanie całkowicie i ostrzegam.

Byłam z mężem, pierwszy raz, jestem b. zadowolona z wizyty, Pani Małgorzata uprzejma i kompetentna, choroby które nas dotknęły potrafiła dobrze zdiagnozować, przepisać odpowiednie preparaty i suplementy na które nigdy byśmy się nie zdecydowali. Mieszanka ziół z piołunem w roli głównej b. niedobra ale skuteczna. Polecam wszystkim, którzy chcą skorzystać z porady lekarza irydologa.

Bardzo dobra wizyta. Pani Malgorzata jest konkretna, trafnie diagnozuje i przede wszystkim leczenie jest skuteczne. To nieprawdopodobne, ze potrafi wyczytac choroby z oczy i na dodatek wyleczyc ziolami. Polecam kazdemu. Na pierwszej wizycie mozna przezyc szok 😊

Wizyty co prawda krótkie. Na ziołach nie zarabia jak piszą opinie wcześniej - sprawdzałam ponieważ od kilku lat leczę się u Pani Małgosi i próbowałam kupować gdzie indziej, czasem nawet drożej wychodziły. 2 lata bolał mnie brzuch - badania, szpitale i żadnej diagnozy w końcu ktoś mi ją polecił. Po 2 miesiącach stosowania zaleceń i picia ziół tak jak trzeba ból brzucha zniknął. W dodatku zawsze byłam chorowita, na wszystko antybiotyki dostawałam, potem już tylko zastrzyki bo antybiotyki przestały pomagać. Od 7 lat kiedy trafiłam do Pani Doktor nawet kataru nie miałam. Dziękuję!

Dla mnie bardzo trudna i dziwna wizyta. Trudna ponieważ zetknęlam się z jakąś lodową postawą. To nie było spotkanie człowieka z człowiekiem. Nie chcę podważac kompetencji, może po prostu nie dla mnie. W litanii wymienionych schorzeń nie było wzmianki o naglacym problemie z którym przyszłam. Może tego nie było widać. Nie wiem, nie znam się. Gabinet, sklep i Pani irydolog wszystko razem daje odczucie raczej robienia jakiegoś biznesu daleko od człowieka. Cóż.... Kolejne doświadczenie.... Oczywiście specyfiki polecane że sklepu... Cena wysoka. Pewnie płaci się za jakość..... Ach