Małgorzata Wolny

Irydolog

Co do diagnozy - wszystko się zgadza, nawet byłam bardzo zaskoczona dokładnością. Natomiast Pani irydolog powiedziała o nich bardzo ogólnikowo, poza tym wizyta była strasznie krótka. Za zioła i tabletki wyszło bardzo drogo niestety...

Na wizycie byłam 02.12 2020r. Jestem zaskoczona ponieważ to co wyczytałam Pani irydolog potwierdza moje choroby zdiagnozowane przez lekarzy. Wizyta nie była zbyt długa 12 minut ale konkretnie i na temat. Ja podczas badania tęczówki oczu się nie odezwałaś słowem sama Pani mówiła co widzi. Jeśli chodzi o zioła polecane to pyta czy chcesz czy nie .Każdy ma wolę. Ja pojechałam,bo nie chce łykać tyle tabletek...Dostałam karteczkę że spisem ziół,bo sama chciałam.. .Było to ciekawe doświadczenie.

Piszę, by ostrzec ewentualnych klientów przed naciąganiem Pani Irydolog. Może i ma zestawy ziół, którymi leczy od lat, może i są skuteczne,ale niestety potrafi konkretnie naciągnąć. Mi na doleczenie żołądka sprzedała ze swojego sklepu chińskie saszetki , gdzie paczka w internecie kosztuje 20 zł a u Pani irydolog 67 zł. Dałam się naciągnąć na 235 zł, a w internecie kupiłabym za 100 zł ,masakra jak dla mnie, szkoda bo myślałam, że trafiłam na naturalne leczenie, ale nie wzięłam pod uwagę, że ktoś mnie tak naciągnie.Tak więc straciłam zaufanie całkowicie i ostrzegam.

Wizyta krótka max 10 min. Wszystkie schorzenia potwierdzone na 100%. Jedynie mam uwagi co do sklepu zielarskiego. Zrobiono z tego niezły biznes. Drogo. Ceny czasami 50% wyższe niż gdzie indziej. Odradzam kupowanie, lepiej w sowim zakresie. Nie słuchać tłumaczenia że gdzie indziej się tego nie dostanie. Zauważyłam również tendencje do przepisywania większości osobom Aloesu z acai. Cena bardzo wygórowana. Kupiony taki sam o 50 zł taniej.Pani doktor psuje sobie opinie tym "naciąganiem".

U Pani Katarzyny leczę się od niespełna roku. Jest osobą kompetentną. Na każdej wizycie poświęciła mi wystarczająco dużo czasu. Jest sympatyczna i serdeczna. Przy pierwszej wizycie odczytała z dna oka moje wszystkie choroby/dolegliwości po czym wspólnie ustaliłyśmy na co najbardziej zwrócić uwagę i od czego zaczynamy leczenie. Po pierwszych 2-3 miesiącach leczenia ziołami odczułam ogromną zmianę. Zaznaczę że moje kilkukrotne wizyty u lekarzy (różnych, państwowych czy prywatnych, ale z tej jednej konkretnej dziedziny) pomagały na krótki okres czasu...poprzez jedne tabletki do drugich o coraz to silniejszym działaniu. Leczenie długie i ...

Leczenie długie i drogie, ale czystym sumieniem polecam wizytę w tym gabinecie :)

Dla mnie bardzo trudna i dziwna wizyta. Trudna ponieważ zetknęlam się z jakąś lodową postawą. To nie było spotkanie człowieka z człowiekiem. Nie chcę podważac kompetencji, może po prostu nie dla mnie. W litanii wymienionych schorzeń nie było wzmianki o naglacym problemie z którym przyszłam. Może tego nie było widać. Nie wiem, nie znam się. Gabinet, sklep i Pani irydolog wszystko razem daje odczucie raczej robienia jakiegoś biznesu daleko od człowieka. Cóż.... Kolejne doświadczenie.... Oczywiście specyfiki polecane że sklepu... Cena wysoka. Pewnie płaci się za jakość..... Ach

Jestem po pierwszej wizycie u p. Małgorzaty jedno mogę powiedzieć : strzał 100% w każdą dolegliwość, którą mam. Nawet tą najbardziej skrywaną np jak nerwica. Wizyta bardzo krótka tu się zgodzę. Pani raczej chłodna bez uśmiechu ale kompetentna i bardzo konkretna. Osobiście bardziej zależy mi na tym drugim. Przeżyłam szok, że z oczu tak wiele można się dowiedzieć. Zioło terapię oczywiście zastosuje.

Bardzo dobra wizyta. Pani Malgorzata jest konkretna, trafnie diagnozuje i przede wszystkim leczenie jest skuteczne. To nieprawdopodobne, ze potrafi wyczytac choroby z oczy i na dodatek wyleczyc ziolami. Polecam kazdemu. Na pierwszej wizycie mozna przezyc szok 😊

od 4lat leczę się na nerwicę lękową brałam psychotropy 3 lata ,od ośmiu miesięcy chodzę do pani małgosi,i dopiero teraz wróciłam do rzeczywistości odrzuciłam leki jestem tylko na ziołach ,nie wiem jak komu ale ja jestem teraz szczęśliwym człowiekiem dzięki pani małgosi i tym ziołom które mi zapisuje,

Byłam z mężem, pierwszy raz, jestem b. zadowolona z wizyty, Pani Małgorzata uprzejma i kompetentna, choroby które nas dotknęły potrafiła dobrze zdiagnozować, przepisać odpowiednie preparaty i suplementy na które nigdy byśmy się nie zdecydowali. Mieszanka ziół z piołunem w roli głównej b. niedobra ale skuteczna. Polecam wszystkim, którzy chcą skorzystać z porady lekarza irydologa.