mgr Małgorzata Wolska

Psychoterapeuta

Bardzo dobry, życzliwy pełen ciepła i współczucia człowiek. Jest szczery w swoim zachowaniu,słucha bo umie, nie bo musi. Lekarz z powołania, nie tylko dla pieniądza.Pozdrawiam serdecznie

Zrobiła na mnie bardzo złe wrażenie. Jest młoda a niereformowalna. Dostała odrobinę "władzy" i palma odbiła tak jakby od jej decyzji zależał nasz świat. Nie wzbudza ani sympatii ani zaufania. Wydaje mi się zakompleksioną panienką jeśli tylko wyglądacie lepiej od niej..o co nie jest trudno :)

Brakowało mi planu pracy, jakiegoś usystematyzowania, celu, czegoś co pozwalałoby płynnie ze spotkania na spotkanie sprawdzać postępy, podsumowywać, odnosić, planować do przodu. Na plus jest spokój, życzliwość, nie nachalność,zrozumienie i poczucie bezpieczeństwa.