lekarz Małgorzata Wolska-Poręba

Jestem z całą rodziną zapisana do pani doktor od wielu lat, jestem bardzo zadowolona z opieki lekarskiej,zawsze pomocna, można o wszystko zapytać, dzięki pani doktor w porę zdiagnozowano u mnie raka,a teraz uratowała życie mojego męża, dziękuje bardzo

Piszę anonimowo ponieważ nie chcę, żeby moja opinia miała odbicie w jeszcze gorszym traktowaniu pacjentów, których znam. Zdaje się, że Dr Wolska przede wszystkim dba o pieniądze, niesłychanie ciężko dostać skierowanie na podstawowe badania i to w sytuacji gdy pacjent przychodzi po nie rzadko. Dr Wolska nie leczy, nie zagłębia się w jakąkolwiek diagnostykę. To akurat mówię na własnym przykładzie gdzie latami dawała tablety chociaż, jak się okazało po latach wystarczyło spojrzeć na podstawową morfologię. Dr Wolska przy tym jest nieuprzejmą osobą. Do tego rejestracja woła o pomstę do nieba. ...

Dr Wolska przy tym jest nieuprzejmą osobą.
Do tego rejestracja woła o pomstę do nieba. W dzisiejszych czasach, gdzie istnieje coś takiego jak telemedycyna i grafiki komputerowe do Dr Wolskiej trzeba osobiście iść o 7:00, ustawić się w kolejce do rejestracji i czekać na numerek!!! Oczywiście bez gwarancji, że człowiek się na wizytę dostanie.
Teraz wystarczy wczuć się w chorego pacjenta z np gorączką, osłabionego.
Zdecydowanie NIE polecam, wręcz ostrzegam zarówno przed tym lekarzem jak i przed placówką.

Miałem szczęście że trafiłem pod opiekę Pani dr.Wolskiej.Rzetelność,sumienność,troska o pacjenta.Kierowanie na szczegółowe badania,wskazówki w trakcie leczenia,kontrola realizacji zaleceń.Wszystko to sprawia że nie mogłem trafić lepiej.

Rzetelna, spokojna i opanowana, poswięca odpowiednią ilość czasu, miła.Dokładna, godna zaufania, rozpatruje objawy w perspektywie dłuzszego czasu