dr Małgorzata Wróbel-Rajzer

Pulmonolog, Alergolog

Wspaniała Pani Doktor. Polecam każdemu. Mnie wyprowadziła z astmy oskrzelowej i wielokrotnie ratowala mi zdrowie, a nawet życie, kiedy inni lekarze zawodzili. Pomocna i bardzo mądra lekarka. Dzięki jej radom i wsparciu mam zdrowe dzieci, mimo że sama jestem alergikiem i astmatykiem. Szkoda tylko ze tak późno na nią trafiłam. Dziękuje Pani Doktor!!!!

Dziękuje Pani Doktor!!!!

Córka cały 2014 rok przechorowała - szpitale, wizyty od lekarza do lekarza.. W grudniu 2014 trafiliśmy do Pani Doktor Małgorzaty Rajzer i dużo weselsza ta nasza rzeczywistość od tego czasu:) Pani Doktor ma ogromne doświadczenie i wiedzę co pozwala jej na szersze spojrzenie na obraz choroby - stąd trafna diagnoza pojawiła się już na pierwszej wizycie, a zalecone przez nią leczenie daje niesamowite efekty! Jest to lekarz z powołania - nawet po godzinach pracy nie zapomina o swoich pacjentach! Polecam wszystkim!!!

Godna polecenia, zdecydowanie bardzo kompetentna i uprzejma. "Ludzko" podchodzi do pacjenta i patrzy całościowo na chorobę, sytuacje i możliwości pacjenta. Polecam.

Pani Małgotrzata to profesjonalistka w każdym calu,powiem krótko mało już jest takich lekarzy, Pani doktor DZIĘKUJĘ pacjent Artur S. :)

Rewelacyjna lekarka! Ta kobieta niesamowicie tryska energią! Nastawia pozytywnie do życia i choroby, z którą człowiek się boryka. Ma ogromną wiedzę, a przy tym jest życzliwa, niesamowicie sympatyczna i wie, "co w trawie piszczy" jeśli chodzi o leczenie pacjenta.

Od 5 lat jestem odczulany w Poradni Alergologicznej Euromedica w Bielsku-Białej.Bardzo kompetentna ,uprzejma i godna zaufania pani doktor.Terapia odczulająca pomaga mi praktycznie bezobjawowo przetrwać pylenie drzew,traw i kwiatów.Pani doktor jest również pulmonologiem i za każdym razem jestem skrupulatnie słuchany pod kątem zmian w płucach.Polecam

Podziękowania dla Pani ordynator oddziału pulmonologicznego Szpitala Kolejowego w Wilkowicach - doktor Rajzner - Wróbel, za włożony trud i opiekę nad schorowanym ojcem, za życzliwość i szacunek dla osób starszych. Za zaangażowanie całego personelu medycznego z ww. oddziału w niesieniu pomocy cierpiącym i wymagającym ciągłej opieki pacjentom oraz za ich serdeczność w odniesieniu do nich od najbliższej rodziny Jana Kanik z Magurki.

Zawsze otrzymałem taką poradę o jaką mi chodziło

Zawsze otrzymałem taką poradę o jaką mi chodziło

Pani Doktor jest mila i wydaje sie byc kompetentna. Jednak wizyta (przynajmniej moja) przebiegla bardzo szybko i nie uzyskalem kompletnych informacji na temat swojej choroby. W przychodni w Zywcu jedna z pan w recepcji jest za to tragiczna: nieuprzejma i traktuje pacjentow jakby byla wlascicielka calej przychodni - a to dla pacjenta dodatkowy stres, szczegolnie jesli przychodzi na badania.

Bardzo konkretna osoba .Pełen profesjonalizm .Nie szczędzi na ilości badań.Przecudowny człowiek.