Pani doktor około 15 lat uratowała mi nogę. Pogryzły mnie meszki i ponad rok nic nie pomagało. Obrzęk, dziury ropiejące, rumień na nodze. Przypadkowo trafiłam do Niej i jedna maść robiona wg. przepisu Pani doktor za około 5 zł. pomogła. W ciągu tygodnia dolegliwości ustąpiły. Maria

Maria

bardzo dobra leczy bardzo dobrze polecam

bardzo dobra leczy bardzo dobrze polecam

Wg mi ten lekarz nie pomógł. Buzię jaką miałam, tak dalej mam. Mimo, że pani doktor przepisała mi mnóstwo antybiotyków i maści- które nic nie pomogły mimo, że je stosowałam. Przykro mi ale nie polecam tego lekarza.

Wg mi ten lekarz nie pomógł.

Świetny dermatolog. Dzięki Pani Doktor moja Twarz wygląda dużo lepiej. Jest to moja druga Pani dermatolog, i przy niej zostanę:) Dopiero zacząłem leczenie, a już widać bardzo duże efekty. W 100% polecam!!!

jest dobrym specjalistą,stawia dobre diagnozy,przepisuje dobre i niezbyt drogie leki