dr Małgorzata Wyszyńska

Neurochirurg

Dr.? Hmm... nie nazywałbym Pani Małgorzaty Wyszyńskiej tym mianem, gdyż zasługuje na bardziej dopasowane do swojej osoby. Dla mnie to Anioł o promienistym uśmiechu, który na dzień dobry wypełniał cały pokój, gdzie przy moim stanie bólowym mialem (tzw. klatkowanie), uśmiech zapadł mi w pamięci. Niesamowity człowiek mający duszę i patrzący na innego człowieka jak człowiek a nie jak wyrocznia. Z całego serca polecam!

Z całego serca polecam!

Witam, jestem po operacji, bardzo się bałam przed ale to co p. doktor zrobiła to nie umiem wyrazić słowami. Bardzo bardzo dziękuję za szybką reakcję na mój ból. Polecam

Witam,

Bardzo bardzo dziękuję za szybką reakcję na mój ból. Polecam

Najlepszy lekarz z prawdziwego zdarzenia.Sprawia,że poważny zabieg staje się niczym strasznym.Ogromny szacunek i dozgonna wdzięczność.

Najlepszy lekarz na świecie super specjalista wielkie podziękowania dla Pani doktor za fachową opiekę i przeprowadzone operacje po których wiem że żyję.Wielkie dzieki