lekarz Małgorzata Zając

1,7
1,9
1,6

Jeśli chodzi o panią doktor Małgosię Zając, to powiem tak: bardzo konkretna i rzeczowa lekarka. Może w obyciu nieco oschła lecz uprzejma, ale jako lekarz jest bardzo dobrym fachowcem i zna się na rzeczy. A przecież przychodzimy leczyć się lub po udzielenie porady a nie na pogaduchy, prawda? Nawet jak sama powiedziała że na tym czy na tamtym nie zna się, to bez zwłoki wypisuje skierowanie do konkretnego specjalisty. A podczas zachorowań nie zdarzyło mi się abym miał ponownie do niej trafiać (bo coś miało by być niezaleczonego), lekarstwa przepisywane odpowiednie do choroby/przeziębienia, z zapisaną konkretną dawką i czasem zażywania. Jak najbardziej polecam.

Czy kierownictwo ośrodka zdrowia .. o sorry Domu Medycznego na Gdyńskiej i Dyrekcja NCM ma dostęp do tych informacji ? Pani doktor robi łaske, że pracuje, poniża ludzi, ma chyba spory problem ze sobą... a oni ją tylko przenoszą z przychodni do przychodni . Jeden plus z tego, że ta Pani pracuje na Żabiance jest taki, że ... zawsze są wolne terminy do niej . Tylko problem w tym , ze nikt nie chce do niej chodzić, przez co obciążeni są pozostali lekarze !!! A dyrekcja NCM nic z tym ...

A dyrekcja NCM nic z tym nie robi !!! Z innej roboty ta Pani wyleciałaby z hukiem już dawno !!!! Widać Domy Medyczne NCM pracują na innych zasadach .
Nie tylko NIE POLECAM !!! Ale i szczerze, dla własnego dobra - ODRADZAM korzystanie z "pomocy" dr Zając.

Nie dziwię się, że na Kołobrzeskiej mieli tej Pani już dosyć. Pech chciał, że za karę trafiła do przychodni na Żabiance. Chyba już czas na kolejną zmianę przychodni. Ja proponuję, żeby ta lekarka otworzyła swoją prywatną praktykę bez umowy z NFZ, a wówczas wszystkie skierowania i recepty będzie mogła wystawiać tak jak lubi najbardziej na 100%. Błagam kierownictwo NCM, żeby przyglądali się bacznie dr Zając, jej pracy i wypisywanym receptom. Ta Pani została lekarzem przez pomyłkę, albo ma problem ze sobą. Mogłaby skorzystać z bardzo dobrych specjalistów psychologów i psychiatrów w NCM, wydaje mi się, że tego potrzebuje.Wszystkie apteki na Żabiance przy źle wystawionej recepcie głośno komentują nazwisko dr M.Zając z przychodni na Gdyńskiej. Coś chyba jest na rzeczy.

Dramat, nie lekarz... 0 znajomosci przepisów, zero empatii, oschła i nie kulturalna. W trakcie teleporady rozłączyła się nie wysłuchując do końca co miałem do powiedzenia twierdząc ze ona chyba jednak wie lepiej. Nigdy więcej do tej pani „doktor”.

Skierowano mnie do tej lekarki na teleporadę w zastępstwie. W ogóle nie okazała empatii, nie udzieliła żadnej pomocy. W przypadku silnego bólu nie dostałam nawet recepty na lek przeciwbólowy. Na takiego "lekarza" jeszcze nie trafiłam w całym swoim życiu.

To nie lekarz tylko żart. Odradzam! Odchodzę z NCM, albo mają lekarzy pijaków albo wlasnie takie niekompetentne osoby.

Byłem i już nie wrócę. Bardzo niekomfortowo czułem się na wizycie. Pani Doktor bez empatii, nieprzyjemna.

Awaryjnie zmuszona byłam skorzystać z usług tej Pani w formie teleporady. I oby nigdy więcej!!! Pretensjonalny, nadąsany ton rozmowy, jakby za karę pracowała. Otrzymałam receptę na NAJDROŻSZE leki, większość 100% płatnych, mimo ubezpieczenia, niektóre w ilościach przemysłowych, jakby zakładano, że leczyć się będę przez najbliższe parę miesięcy (a to tylko przeziębienie). Kontakt trudny, co z resztą potwierdzają współpracownicy z przychodni - pani doktor nie życzy sobie aby Panie z rejestracji z nią rozmawiały, mają do niej tylko pisać (!!!). Nie polecam.

Beznadzieja! Odradzam z całego serca! Pani chyba pomyliła miejsca pracy oraz kto jest dla kogo; Totalnie w d...zdanie pacjenta;

Od 30 lat chodzę do przychodni ale w życiu tak beznadziejnego lekarza nie spotkałem. Pani nastawiona napewno nie na pomoc pacjentowi. Minęła się z powołaniem i rzetelnością wykonywanwgo zawodu. Przykre....traktowanie pacjenta jak za minionego systemu. Nie polecam!