lekarz Małgorzata Zając

1,7
1,9
1,6

Do wizyty nie doszło, bo z pani doktor wyszedł cham, burak i beton! Lekarz z tej samej przychodni dał mi do zrozumienia, że 90% lekarzy nie nadaje się do tego zawodu i w przypadku pani Zając zgadzam się z nim w 100%.

Do wizyty nie doszło, bo z pani doktor wyszedł cham, burak i beton!

Najgorszy lekarz jakiego kiedykolwiek spotkalam. Bylam tylko raz i nie chcialabym jej juz nigdy ogladac. Grzecznie poprosilam o pomoc, zajeloby to jej minute ale nie zainteresowala sie wogole, a jestem jej pacjentka. Nie mam pojecia dlaczego przychodnia trzyma kogos takiego mimo tylu zlych opinii. Dla mnie nie zasluguje na miano lekarza.

Porażka nie lekarz ... Ta kobieta minęła się z powołaniem - nie zasługuje na miano lekarza - co najwyżej konowała. Bo stwierdzeniem "lekarz" w stosunku do tej Pani obraża się fachowców. Czytając opinię utwierdzam się w przekonaniu, że mam rację. Nie zostawiajmy tak tego - piszmy skargi i protesty do Szefostwa NCM w Gdańsku oraz do NFZ. Nie można pozwolić, aby takim ludziom jak Pani Zając powierzać zdrowie swoje oraz najbliższych.

Nie polecam tej "lekarki" ,chamska niekompetentna i tak dalej można by pisać długo.za uprzejmość powinna dostać minus pięć.

Stanowczo odradzam !!! Po pierwszej wizycie myślałem ze jakoś się ułoży ale po następnych..... jest dobry ślusarz i słaby ślusarz .. Dobry dyrektor i słaby dyrektor Pani Zając jest po prostu słabym lekarzem a zdrowie niestety mamy jedno

Stanowczo odradzam !!!
Dobry dyrektor i słaby dyrektor
Pani Zając jest po prostu słabym lekarzem a zdrowie niestety mamy jedno

Po pierwszej wizycie... .Szedłem w negatywnie i odpowiednio nastawiony po przeczytanych opiniach. Jak dla mnie to OK. Zmiana leku (lepszy od obecnie branego), badania podstawowe krew, mocz, etc bez problemu, grzecznie i bez mała zawodowo, z innymi lekami które chciałem, dostałem. Ocena w skali (10) to: 8/10 nie omieszkam podzielić się dalszymi opiniami o leczeniu i kontaktach.

nie omieszkam podzielić się dalszymi opiniami o leczeniu i kontaktach.

najgorszy, najbardziej niemiły lekarz jakiego w życiu spotkałam. To nie tylko moja opinia. wystarczy posłuchać innych pacjentów którzy czekaja na innych lekarzy. Każdy przeważnie był u niej tylko 1 raz i ma dosyć, Widziałam ludzi wychodzących z płaczem.

Jeśli lekarz ma prawo odmówić pomocy, to jakim prawem jest jeszcze lekarzem i jeszcze w dodatku otrzymuje wynagrodzenie? Pewnie nie ma umiejętności. Na jedno miejsce na UM jest 10 osób, to ciekawe jakim cudem ta osoba się tam dostała, a co lepsze ukończyła medycynę??? Niepełnospawność, łapówka,rodzina lekarska, co gorsza...? Nie ma już pacjentów. Ostatnio ominęła jedynego, starszego pana pukajacego do jej drzwi w przychodni. Udała, że nie słyszy, zamknięta od wewnątrz. Po 15 minutach, wyszła, nie raczyła zauważyć swojego pacjenta, ominęła go - jedynego przez dwie godziny, które spędziłam na korytarzu, czekając do innej lekarz! Pani Zając wyszła i długo jej nie było. Radzę dobrze zatrudnionej albo szybko uciekać z miejsca pracy albo jak najszybciej sprawdzić w słowniku treść przysięgi Hipokratesa i spróbować zauważać wagę swoich powinności.

NAJBARDZIEJ CHAMSKI LEKARZ JAKIEGO ZNAŁAM. OPRYSKLIWA, NIEPRZYJEMNA I LECZY LUDZI GRIPEXEM LUB IBUPROMEM. Z TAKIM CHAMSTWEM NIE MIAŁAM DAWNO DO CZYNIENIA. OMIJAĆ TEGO PSEUDO LEKARZA SZEROKIM ŁUKIEM. NAPISZĘ SKARGĘ DO IZBY LEKARSKIEJ NA TĄ KOBIETĘ!!!!

Nie mam szczęscia do wizyt u internistów, ale ta Pani wiedzie prym w niekompetencji i nieuprzejmości co do pacjeta. Traktuje pacjentów z gory. Leczyła mnie gripeksem przez tydzien dopóki nie trafiłam do innego lekarza , który mnie wyleczył w 3 dni. Nie wypisuje recept na insuline chociaż powinna, jesli ma opinie od diabetologa. ZDECYDOWANIE ODRADZAM.