lekarz Małgorzata Zając

1,7
1,9
1,6

Pani Małgorzata Zając - to wstyd dla społeczności lekarskiej - wygląda na to, że studia chyba przespała lub ktoś jej to załatwił.

Zdecydowanie NIE polecam wizyt u pani Zając, jest złośliwa i chamska, oczywiście zakrywając się pod maską pseudo-uprzejmości i spokoju. Nie pomogła mi nigdy, wszystkie moje prośby o skierowania na badania zostały skwitowane tym, że muszę za nie sama zapłacić, ponieważ ona mi tych skierowań nie wystawi. Gdyby to było darmowe leczenie, to w porządku, ale płacę za ubezpieczenie i podstawowe badania lekarskie powinny mi się należeć, zwłaszcza, że nie przychodzę tam bez powodu. Omijałam panią Zając wielkim łukiem, nawet wtedy gdy coś mi dolegało, jednak teraz postanowiłam nie być na to obojętna i zmieniłam lekarza. NIE POLECAM.

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM TEJ PANI! JEST NAJGORSZYM LEKARZEM U KTOREGO BYLAM! Musiałam wybrac tą Panią doktor bo u innych nie było miejsca, także mam ''świetną'' internistkę. W najbliższym czasie zamierzam zmienić. Jest niekulturalna, niekompetentna, zachowuje sie tak, jakby pracowała za karę!

Leczę się u tej doktor już kilka lat i nigdy nie była dla mnie nieprzyjemna. Z własnego doświadczenia polecam. Jest kompetentna. Wcześniej należałam do innego lekarza w innej przychodni i z jakością leczenia było róznie.

Najgorsza konował jaką znam , nie można nazwać jej lekarzem . Chorobę diagnozuje na podstawie wyglądu zewnętrznego ( ja mam astmę oskrzelową a Ona stwierdza że nerwicę ) . Niekompetentna , chamska , nie zna się na leczeniu i chorobach , nie zleca badań , uważa że człowiek udaje . Stanowczo NIE POLECAM wizyt u tej baby .

Straszny lekarz, z przychodni z wizyty od tej lekarki moja mama wyszła i przed przychodnią miała udar. Taki człowiek nie powinien być lekarzem

na złamane żebro dostałam fastum (że niby to naciągnięty mięsień) Męczyłam się miesiąc czasu bo Pani doktor myslała że przesadzam Wyszło na badaniach okresowych po jakimś miesiącu

Najgorszy "lekarz" jakiego spotkałem w życiu. Osoba niezwykle arogancka. Jest potwornie niezadowolona, że wolny czas się skończył i musi przyjąć pacjenta. Każdy inny internista tylko nie ona!

OMIJAĆ WIELKIM ŁUKIEM! Niesympatyczna,arogancka, niekompetentna, problemowa, nie trzyma się godzin pracy - spóźnia lub wychodzi za wczesnie, z wielką łachą odpowiada na pytania, lub po prostu je ignoruje. Dziwne ze NCM jeszcze ja zatrudnia, bo niestety traci pacjentów!! Uciekac, uciekac i jeszcze raz uciekac.

Ja także nie polecam tego lekarza.Ta baba zapisała mi penicyline bez zrobienia testów uczuleniowych,zero zwolnienia lekarskiego.Okazało się że jestem uczulona na penicyline,bardzo to odchorowałam, jej diagnoza była błędna leczyła mnie na zapalenie ucha, a okazało się że mam chorą tarczycę.....konował to mało...... przypłaciłam to zdrowiem.ale ja tego tak nie zostawie zabrałam kartę z przychodni aby mieć dowód w jaki sposób mnie leczyła...zaczynam od NFZ,i rzecznika praw pacjęta.......Jak ona te studia zrobiła....?????????????