prof. dr hab. n. med. Małgorzata Zajączkowska

Nefrolog dziecięcy

Nie polecam wizyty u tej Pani. Byłam u niej z 3 miesięcznym dzieckiem które miało poszerzony układ moczowy. Nie zrobiła żadnego usg tylko na słowo odrazu dała nam skierowanie do szpitala na oddział i ustalenie zabiegu. Który wogóle nie był wymagany.

Mam mieszane uczucia co do wizyty u Pani doktor. Pierwsze wrażenie- niemiła, co chwilę dawała jakiś uszczypliwy komentarz. W pośpiechu i w nie delikatny sposób zbadała synka... Po badaniu rzeczywiście coś wytłumaczyła, dała wskazówki do dalszych kroków leczenia. Całe szczęście, że była to wizyta na NFZ, bo jeśli miałabym zapłacić za taka wizytę niemałe pieniądze, to odradzałabym....

Mam mieszane uczucia co do wizyty u Pani doktor.

Profesor całkowicie ne powinna porzebywać z dziećmi. Jest bardzo niemiła, robi wszystko na własną rękę. Cały oddział boi się jej coś powiedzieć ponieważ ciągle wszczyna awantury. Leżałem u tej pani na oddziale z zapaleniem kłębuszkowym nerek w wieku 4 lat. Teraz jestem już dorosłym człowiekiem ale wciąż lęcze się z depresji która pojawiła się po przez bardzo złe wspomnienia z szpitala.

jestem bardzo zadowolona z wizyty, Pani doktor kompetentna, uprzejma, poświęca dużo czasu dla pacjenta, zajmuje się przypadkiem "całościowo"

Pani prof. jest cudowna. Ma świetne podejście do dzieci i rodziców. Brawa za posiadaną wiedze

Wielki szacunek za posiadaną wiedzę i podejście zarówno do małych pacjentów jak i rodziców zmagających się z chorobą swoich pociech.Rzeczowe informacje przekazywane przez Panią, bez niepotrzebnych emocji pomagają przetrwać niełatwe chwile. Bardzo dobrze prowadzony przez Panią oddział nefrologii - świetny i oddany dzieciom personel. Dziękujemy za wszystko.

W zupełności zgadzam się z przedmówcą! Miałam obawy idąc do lekarza z malutkim dzieckiem. Pani doktor okazała się ciepłą i miłą osobą, która profesjonalnie zajęła się problemem, z którym przyszłam. Moja córeczka jest już zdrowa, szczerze polecam panią Zajączkowską.