Małgorzata Zawiślan

Internista, Lekarz rodzinny

Najlepsza lekarka jaką spotkałem w swoim życiu. Podejrzewam, że jest najlepszą lekarką również w Polsce.

WSPANIAŁA LEKARKA, konkretna, bardzo kompetentna, jej diagnozy są w 100% trafne, jest dociekliwa, nie szczędzi badań w celu postawienia trafnej diagnozy. Przy Niej pacjent nie czuje się anonimowo. Zdarzało się, że Pani Doktor dzwoni po wizycie, bo: "Jeszcze pomyślałam, że zrobimy...". Gdy zna wyniki (zanim ja je otrzymam) i coś uważa jest nie tak, sama dzwoni z informacją i zaleceniem. Nigdy nie odmówiła konsultacji, nawet kosztem czasu prywatnego. Pani dr Małgorzata Zawiślan opiekuje się mną od prawie 20 lat oraz całą moją rodziną (trzy pokolenia). Każdemu życzę takiego lekarza rodzinnego.

R E W E L A C Y J N A. Urocza kobieta i wspaniały człowiek. Jako lekarz rodzinny, poza wszelką konkurencją. Mam szczęście, że to ona jest moim lekarzem.

Fantastyczna lekarka, która ma ogromną wiedzę i świetne podejście do pacjenta, a na dolegliwości i choroby pacjenta patrzy całościowo. Poza tym w praktyce, którą prowadzi doskonale dobrała sobie współpracowników, zarówno lekarzy jak i pielęgniarki. GORĄCO POLECAM :)

Najlepsze lekarz, na jakiego do tej pory trafiłąm. Świetne podejście, dobre leczenie. Zdecydowanie więcej niż recepty i skierowania.