lekarz Małgorzata Zbierska-Krawczak

Dermatolog

Bardzo polecam. Pani doktor na medal. Zainteresowana stanem pacjenta, przeprowadziła wnikliwy wywiad a przepisane leki pomogły.

Nie polecam Pani doktor bardziej była zajeta swoimi papierkami niż tym o czym do niej się mówiło wysypkę oglądała z bezpiecznej dla siebie odległości ,pewnie bała się być może zbytnio zbliżyć,przepisane leki sadzę że faworyzowały producenta którego gadżety widoczne były w gabinecie,nie skora do rozmowy z pacjentem ,typ urzędnika z przeszłości

Pani doktor nie udało się dokonać trafnej diagnozy, zły dobór lekarstw, otrzymałem lek na zupełnie inną chorobę. Niestety, na wizytę na NFZ czeka się nawet 5 godzin!!! Lepiej pójść do innej poradni, gdzie czeka się maksymalnie godzinę. Brak rejestracji i ręczne wyszukiwanie kart pacjentów w segregatorach przez panią doktor powoduje, że wizyta trwa niepotrzebnie długo i długo się na nią czeka. Wizyta 15 minut - 5 minut badanie lekarskie, 10 minut szukanie karty.

Polecam. Kompetentna, miła, wytłumaczy, doradzi, poświęca dużo czasu. Nie naciąga na drogie specyfiki.

nie poświęca pacjenowi należytej uwagi

nie poświęca pacjenowi należytej uwagi

bardzo skuteczna lekarka, tłumaczy przebieg choroby i metody leczenia, jest b. miła i kontaktowa. Poświęca pacjentowi wystarczającą ilość czasu i co najważniejsze doprowadza sprawy do końca.

swietny lekarz, swietna ekspertyza :) a jej skutecznosc widac po ilosci pacjentow. POLECAM