lek. dent. Małgorzata Żbikowska

Niestety mój ząb uległ zniszczeniu i dowiedziałam się, że konieczne będzie jego usunięcie. Tak też postanowiłam, następnie prosiłam o wstawienie koronki. Trochę się obawiałam tych zabiegów, to dla mnie nowość, bałam się szczególnie bólu. Wszystko jednak przebiegło bezproblemowo. Byłam mile zaskoczona, gdy było już po wszystkim.

Pani Małgosia jest świetnym lekarzem. Jestem bardzo zadowolona,że zdecydowałam się przyjść tu na zabiegi bo pewno dzisiaj bym się męczyła z zębem. A tak mam już wszystko za sobą. Wszystko było wykonywane profesjonalnie. Super. Godne polecenia.

Takich ludzi to niestety, ale ze świecą dzisiaj szukać. Z czystym sumieniem mogę polecić dentystkę Małgosię, doświadczona lekarz, z precyzją wykonuje zabiegi. Moje zęby są w dobrych rękach.

Podziękowania za ortodoncję. Udało mi się wyeliminować zgryz, aparat okazał się bardzo dobry. Okresowe wizyty odbywały się w miłej atmosferze, a leczenie przyniosło efekty.

Polecam. Jako stała pacjentka śmiało mogę zarekomendować ten gabinet. Leczenia okazują się skuteczne, przystępne ceny za usługi, nowoczesny sprzęt.

Polecam. Jako stała pacjentka śmiało mogę zarekomendować ten gabinet.
Leczenia okazują się skuteczne, przystępne ceny za usługi, nowoczesny sprzęt.

Ja też jestem zadowolona. Pani Małgosia jest bardzo delikatna i dokladna. Dziekuje!

Pani Małgosia jest bardzo fajna i dziekuje za wszystko. Pozdrawiam.

Pani Małgosia jest bardzo fajna i dziekuje za wszystko. Pozdrawiam.

Super Pani DOKTOR. Bardzo miła, budząca zaufanie, kompetentna. Marzeniem jest żeby wszyscy tacy byli. Pracuje w sieci Gabinetów, więc zawsze jest możliwośc umówienia się na wizytę lub konsultacji z innym lekarzem. Przyjmuje zarówno prywatnie jak i w ramach kontraktu z NFZ.

LEKARKA TA JEST WSPÓŁWŁAŚCICIELEM FIRMY ROMIDENT, KTÓRA W SPOSÓB ŚWIADOMY I ZAPLANOWANY ZATRUDNIA LUDZI JAKO PRZEDSTAWICIELI HANDLOWYCH BEZ UMOWY O PRACĘ.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Warszawa"?

Dental-Design Jaworska
ul. Nowoursynowska 134