dr n. med. Małgorzata Zięba

Endokrynolog, Ginekolog położnik

Czytam niektóre opinie i nie wierzę , że mowa o tej samej pani doktor. Pani doktor jest bardzo miła, zawsze odpowiada dokładnie nawet na wydawałoby się banalne pytania . Kiedy trzeba było przyjęła mnie nawet w niedzielę . Dzięki niej czuję się zaopiekowana i bezpiecznie prowadzę ciążę. Jedyny minus to to, że nie można u niej rodzić . Szczerze polecam , a korzystam z usług już kilka lat ,

Czytam opinie i mam wrażenie, że mowa o innej osobie i klinice. W mojej opinii to bardzo kompetentny specjalista, z ogromną wiedzą. Wbrew niektórym recenzjom lekarka nie narzuca swojej wizji, nie namawia na badania u siebie w klinice ani nie forsuje konkretnych rozwiązań. Podaje za to propozycje, a decyzja należy do pacjenta. Osobiście byliśmy pod opieką Pani dr ok. 1,5 roku i dzięki niej na świecie powitaliśmy nasze dziecko. Pamiętajcie tego typu placówki nie leczą bezpłodności, a jedynie pomagają ominąć przeszkody, które uniemożliwiają posiadanie potomstwa.

Zdecydowanie NIE POLECAM. Leczyliśmy się 10 miesięcy praktycznie żadna diagnoza nie była nam podana ! 2 inseminacje bez powodzenia przed nimi nie było usg , naciąganie na wszystko co się da na kolejne zabiegi na kolejne inseminacje na iv.. empati ZERO, zero zrozumienia pacjenta jego potrzeb .. przy 1 inseminacji nie dostałam żadnych zaleceń nie było NIC POWIEDZIANE CO MOGĘ A CZEGO NIE MOGĘ! Przy drugiej sama zadałam pytanie bo nadal nikt nic nie mówił! Stracony czas masę pieniędzy !

Zdecydowanie NIE POLECAM.
Leczyliśmy się 10 miesięcy praktycznie żadna diagnoza nie była nam podana !

Nie polecam Pani doktor! każda wizyta trwała nie dłużej 5 minut, natomiast czekanie na korytarzu pomimo umówionej wizytę na konkretną godzinę zawsze było długie. Miałam 1,5 roku leczenia oraz roku starań. Zalecono Sprawdzenie drożności jajowodów, oraz dwie inseminacji bez powodzenia ... nigdy nie zostało zalecone badanie tarczycy przed inseminacją ( mam Hashimoto) , ani sprawdzenie USG przed inseminacją, czy już tej owulacji nie mam za Sobą .. dziwne podejście, wszystkie zalecenia musiałam wyciągać od Pani doktor. dużo zastrzyków, tabletek i stresu i pieniędzy bez żadnego rezultatu.

Nie polecam. Efekty leczenia żadne. Miałam ok. 8 inseminacji, bez powodzenia. Przerwałam leczenie u tej Pani i skorzystałam z usług innej kliniki, okazało się, że mam zrosty w jajowodach i wcześniejsze inseminacje nie miały żadnego sensu. Pani doktor nie zasugerowała mi, że wypadałoby sprawdzić drożność jajowodów. Pomijając pieniądze, które wydane zostały na bezsensowne "leczenie" zabrano mi czas, który w moim wypadku był bardzo ważny. Kupe pieniędzy wydane na bezsensowne badania, a podstawowych brak.

Szczerze polecam Panią doktor. Bardzo profesjonalne podejście do klienta i co najważniejsze trafna diagnoza i skuteczne leczenie. Czasem warto zapłacić parę zł więcej i mieć pewność, że da wyleczyć

nie polecam...niestety zostawilismy kupę kasy, a stosując sie do wszystkich zaleceń z mężęm efektu nie było...wyciąganie kasy, duże opóźnienia. badania robione tam, zastrzyki kupowane tam. skonczyło sie na stole operacyjnym i wtedy uciekłam do "zwykłego" ginekologa bez specjalizacji z endokrynologii. wystarczył "zwykły" wymaz z pochwy, śmiesznie proste badanie w porównaniu z cudami robionymi tam i dziś jestem w ciąży bez problemu...a tam, usłyszeliśmy, że Pani dr może nas umówić ze specjalistą od kredytu żebyśmy mogli przystąpić do in vitro. Na które nie chciałam sie zgodzić z racji sytuacji finansowej i ogromnej dla mnie kwoty pieniędzy jakie tam zostawiłam.

NIE POLECAM PANI DOKTOR!!!! W ogóle nie słucha pacjenta, nie tłumaczy choroby, sposobu leczenia. Na pytania odpowiedz była zawsze jedna "Proszę sobie zrobić badania u mnie w klinice..." Pani dr.powinna pracować w telemarketingu ,a nie leczyć ludzi. Podejście do ludzi- jak najwięcej kasy z nich wyciągnąć!!! Dużo minusów ,a plus tylko jeden- Pani doktor jest uprzejmą osobą.

Dużo minusów ,a plus tylko jeden- Pani doktor jest uprzejmą osobą.

Chodzę do Pani Doktor już ładnych parę lat, jako że potrzebowałam nie tylko ginekologa, ale i endokrynologa z powodu zespołu policystycznych jajników. Pani Doktor czasem sugeruje pewne dodatkowe badania, które wcale nie muszą być wykonane u niej w klinice. Koszt wizyty różny 150-200zł, w zależności od dodatkowych badań (np. usg, cytologia), czy też wizyty podczas ciąży (nie pamiętam cennika dokładnie). Oczywiście jak ktoś chce się leczyć prywatnie to nie należy narzekać na cenę! Pani Doktor prowadziła też moją ciążę i co najważniejsze do niej częściowo doprowadziła :) Zajęła się również moją wadą macicy, skierowała na odpowiednie leczenie szpitalne. Prowadzi kartotekę, więc zawsze wie co się działo, zresztą teraz już mam wrażenie, że sama pamięta po tak długim czasie :) Nie jest przesadnie miła, po prostu zajmuje się tym co trzeba, a nie uprzejmościami > to tak a pro po uwag dot. "oschłości" :) Polecam z czystym sumieniem.

Polecam wszystkim.Lecze sie u Pani Doktor juz pare lat na zespol policystycznych jajnikow i efektem tego leczenia jest malenstwo,ktore rosnie w moim brzuchu!!!