dr n. med. Małgorzata Zięba

Endokrynolog, Ginekolog położnik

3,9
3,9

Chodzę do Pani Doktor już ładnych parę lat, jako że potrzebowałam nie tylko ginekologa, ale i endokrynologa z powodu zespołu policystycznych jajników. Pani Doktor czasem sugeruje pewne dodatkowe badania, które wcale nie muszą być wykonane u niej w klinice. Koszt wizyty różny 150-200zł, w zależności od dodatkowych badań (np. usg, cytologia), czy też wizyty podczas ciąży (nie pamiętam cennika dokładnie). Oczywiście jak ktoś chce się leczyć prywatnie to nie należy narzekać na cenę! Pani Doktor prowadziła też moją ciążę i co najważniejsze do niej częściowo doprowadziła :) Zajęła się również moją wadą macicy, skierowała na odpowiednie leczenie szpitalne. Prowadzi kartotekę, więc zawsze wie co się działo, zresztą teraz już mam wrażenie, że sama pamięta po tak długim czasie :) Nie jest przesadnie miła, po prostu zajmuje się tym co trzeba, a nie uprzejmościami > to tak a pro po uwag dot. "oschłości" :) Polecam z czystym sumieniem.

Dzięki Pani dr Ziębie zaszłam w ciąże i urodziłam dwoje zdrowych, fantastycznych dzieci, podczas gdy inni lekarze (a było ich naprawdę wielu) nie dali rady, gorąco polecam

Szczerze polecam Panią doktor. Bardzo profesjonalne podejście do klienta i co najważniejsze trafna diagnoza i skuteczne leczenie. Czasem warto zapłacić parę zł więcej i mieć pewność, że da wyleczyć

nie polecam...niestety zostawilismy kupę kasy, a stosując sie do wszystkich zaleceń z mężęm efektu nie było...wyciąganie kasy, duże opóźnienia. badania robione tam, zastrzyki kupowane tam. skonczyło sie na stole operacyjnym i wtedy uciekłam do "zwykłego" ginekologa bez specjalizacji z endokrynologii. wystarczył "zwykły" wymaz z pochwy, śmiesznie proste badanie w porównaniu z cudami robionymi tam i dziś jestem w ciąży bez problemu...a tam, usłyszeliśmy, że Pani dr może nas umówić ze specjalistą od kredytu żebyśmy mogli przystąpić do in vitro. Na które nie chciałam sie zgodzić z racji sytuacji finansowej i ogromnej dla mnie kwoty pieniędzy jakie tam zostawiłam.

Bardzo dobra lekarka, na początku może wydawać się trochę oschła, ale jej profesjonalne i kompleksowe podejście sprawia, że czuję się pewnie będąc pod jej opieką lekarską. Ma ogromny plus za to, że nie płaci się za wizytę w gabinecie "pod stołem", jak to bardzo często ma miejsce u innych lekarzy, ale jest normalna procedura zapłaty przy recepcji u pielęgniarek. Przynajmniej wiadomo, że lekarka zajmuje się pacjentem, a nie szukaniem reszty ;-) Trochę minus, że nie można u niej rodzić, ale może kiedyś klinika rozwinie się i nie będzie trzeba na te najważniejsze wydarzenie w zyciu kobiety jeździć po innych szpitalach. Uważam, że zarówno klinika, jak i pani dr Zięba są godne polecenia i chociaż z pewnością nie jest tam tanio, to jednak ma się pewność, że będzie sie naprawdę kompleksowo i profesjonalnie obsłużonym.

byłam zadowolona, lekarze wmawiali mi endrometriozy, nadrzerki, a wystarczyło przeleczyć stany zapalne i infekcje bakteryjne. faktycznie p. Małgorzata wydaje się być oschła w kontaktach, ale mnie to nie wzrusza, byle postawi trafną diagnozę i wyleczy. Miła obsługa w klinice, cennik na wszystko, niestety ceny zaporowe by chodzić do niej regularnie. wizyta 120 + 50 usg, plus każde kolejne badanie, wymazy itp osobno płatne. zdarzało mi się tam zostawić 300zł lub więcej. Ale było warto. Pomogła zajść w ciążę mojej koleżance, która leczyła się u innych lekarzy przez 4 lata. Po wizytach u p. Zięby zaszła po 4 miesiącach (przy jednym drożnym jajniku).

NIE POLECAM PANI DOKTOR!!!! W ogóle nie słucha pacjenta, nie tłumaczy choroby, sposobu leczenia. Na pytania odpowiedz była zawsze jedna "Proszę sobie zrobić badania u mnie w klinice..." Pani dr.powinna pracować w telemarketingu ,a nie leczyć ludzi. Podejście do ludzi- jak najwięcej kasy z nich wyciągnąć!!! Dużo minusów ,a plus tylko jeden- Pani doktor jest uprzejmą osobą.

Dużo minusów ,a plus tylko jeden- Pani doktor jest uprzejmą osobą.

Polecam wszystkim.Lecze sie u Pani Doktor juz pare lat na zespol policystycznych jajnikow i efektem tego leczenia jest malenstwo,ktore rosnie w moim brzuchu!!!