Małgorzata Zierkiewicz

Kardiolog

To byla moja 2 wizyta u kardiolog Małgorzaty Zierkiewicz i jestem bardzo zadowolona. Pani Małgorzata szybko zdiagnozowała moje dolegliwości. Polecam wszystkim dr jako lekarza kompetentnego, o dużej wiedzy medycznej i wysokiej kulturze. Moim zdaniem super lekarz na 6+

To była moja pierwsza wizyta u dr Zierkiewicz.Okazała się kompetentnym i sympatycznym lekarzem.Pozytywnie nastawiona do pacjenta.Poświęca dużo czasu pacjentowi.Mam nadzieję,że współpraca będzie układała się pozytywnie i owocnie. Polecam!

Polecam z całego serca ! Konkretny, bardzo doświadczony Lekarz. Cała wizyta przebiegła w miłej atmosferze ! Wszystko Pani Doktor Zierkiewicz mi wytłumaczyła . Dawno nie spotkałam tak konkretnego lekarza.

Doktor Zierkiewicz to wspaniały lekarz - jest bardzo uprzejma do pacjentów oraz naprawdę jest dobrym fachowcem. Takich jak ona nam potrzeba .

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, duża wiedza....Pani dr Zierkiewicz jest przemiłym i bardzo kompetentnym człowiekiem.

Pani Małgorzata Zierkiewicz jest niesamowicie ciepłą i taktowną osobą, zainteresowaną problemem pacjenta. Zawsze prowadzi wnikliwy wywiad, nie oszczędza na czasie , czuć że chce rzeczywiście pomóc.

Byłam u pani Zierkiewicz kilka dni temu. Przyjęła mnie bez żadnych oporów (bardzo źle się czułam a nie byłam zapisana) . Powiedziała, że przecież trzeba udzielić pomocy. Pani Małgorzata troskliwie się mną zajęła, mimo że słabo się czułam. Wyszłąm z gabinetu dopiero w tedy kiedy pani doktor widziała że już jest lepiej. Jest bardzo dobrym lekarzem

Do Pani doktor Zierkiewicz trafiłem ok. roku temu . Podeszła do moich problemów bardzo kompleksowo i normowała mi bardzo wysokie ciśnienie. Czuję się teraz bardzo dobrze, za co jestem Pani Doktor dozgonnie wdzięczny !!! Skierowałem nawet do niej kumpal z pracy.

Od welu lat lecze sie na serce. Przeszedlem juz przez wielu kardiologów jednak w mojej ocenie dr Małgorzata Zierkiewicz zasluzyla na miano najlepszego kardiologa w okolicy. Rzeczowa, bardzo kompetentna, miła - dobrze że jest !!!

dr Zierkiewicz przepisała mi leki po których jest znaczna poprawa. Bardzo dobrze wyjaśniła jak przyjmować leki. Zawsze można zadzwonić do pani doktor i w razie czego zapytać. Bardzo rzeczowa, konkretna. Naprawdę duży pozytyw!

Wciąż poszukujesz "Kardiolog Wrocław"?

Pl.Hirszfelda 1/30
53-413 Wrocław

Centrum Diagnostyki Medycznej "MEDIX"
Wrocław

Gabinet lekarski