Małgorzata Zierkiewicz

Kardiolog

Wspaniały, rzetelny i fachowy kardiolog.Udziela rzeczowych odpowiedzi !!! Byłam u Pani Małgorzaty w Medixie we Wrocławiu. To przesympatyczny człowiek i bardzo dobry lekarz godny polecenia.

To przesympatyczny człowiek i bardzo dobry lekarz godny polecenia.

Pani doktor miła, zbadała, poradziła. Na szczęście nie jest ze mną tak źle, na tą chwilę utrzymujemy leczenie, na pewno wrócę na kontrolę.

To byla moja 2 wizyta u kardiolog Małgorzaty Zierkiewicz i jestem bardzo zadowolona. Pani Małgorzata szybko zdiagnozowała moje dolegliwości. Polecam wszystkim dr jako lekarza kompetentnego, o dużej wiedzy medycznej i wysokiej kulturze. Moim zdaniem super lekarz na 6+

Polecam z całego serca ! Konkretny, bardzo doświadczony Lekarz. Cała wizyta przebiegła w miłej atmosferze ! Wszystko Pani Doktor Zierkiewicz mi wytłumaczyła . Dawno nie spotkałam tak konkretnego lekarza.

To była moja pierwsza wizyta u dr Zierkiewicz.Okazała się kompetentnym i sympatycznym lekarzem.Pozytywnie nastawiona do pacjenta.Poświęca dużo czasu pacjentowi.Mam nadzieję,że współpraca będzie układała się pozytywnie i owocnie. Polecam!

Doktor Zierkiewicz to wspaniały lekarz - jest bardzo uprzejma do pacjentów oraz naprawdę jest dobrym fachowcem. Takich jak ona nam potrzeba .

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, duża wiedza....Pani dr Zierkiewicz jest przemiłym i bardzo kompetentnym człowiekiem.

Pani Małgorzata Zierkiewicz jest niesamowicie ciepłą i taktowną osobą, zainteresowaną problemem pacjenta. Zawsze prowadzi wnikliwy wywiad, nie oszczędza na czasie , czuć że chce rzeczywiście pomóc.

Byłam u pani Zierkiewicz kilka dni temu. Przyjęła mnie bez żadnych oporów (bardzo źle się czułam a nie byłam zapisana) . Powiedziała, że przecież trzeba udzielić pomocy. Pani Małgorzata troskliwie się mną zajęła, mimo że słabo się czułam. Wyszłąm z gabinetu dopiero w tedy kiedy pani doktor widziała że już jest lepiej. Jest bardzo dobrym lekarzem

Do Pani doktor Zierkiewicz trafiłem ok. roku temu . Podeszła do moich problemów bardzo kompleksowo i normowała mi bardzo wysokie ciśnienie. Czuję się teraz bardzo dobrze, za co jestem Pani Doktor dozgonnie wdzięczny !!! Skierowałem nawet do niej kumpal z pracy.