Małgorzata Zierkiewicz

Kardiolog

Polecam z całego serca ! Konkretny, bardzo doświadczony Lekarz. Cała wizyta przebiegła w miłej atmosferze ! Wszystko Pani Doktor Zierkiewicz mi wytłumaczyła . Dawno nie spotkałam tak konkretnego lekarza.

Pani Małgorzata Zierkiewicz jest niesamowicie ciepłą i taktowną osobą, zainteresowaną problemem pacjenta. Zawsze prowadzi wnikliwy wywiad, nie oszczędza na czasie , czuć że chce rzeczywiście pomóc.

Fachowa i miła obsługa, pełen profesjonalizm, Pani Doktor budzi zaufanie. Szybka diagnoza , jestem w pełni usatysfakcjonowany. Polecam :)

Brak empatii, protekcjonalny ton, wyniosła. Ani mi nie zaszkodziła, ani nie pomogła... Po wizycie u kolejnego lekarza okazało się, że pani doktor nie zaordynowała mi większości badań standardowo wykonywanych przy dolegliwościach opisanych przeze mnie. Może miała gorszy dzień, w każdym razie sprawiała wrażenie braku dbałości o pacjenta.

Doktor Małgosia Zierkiewicz zapewnia natychmiastową diagnostykę i kompleksowe dalsze leczenie kardiologiczne. Nie znam lekarza o większym zaangażowaniu oraz skuteczności działania. Przy takim podejściu nabiera się wiary i siły do walki. Dziękuję PANI Doktor!

P. Małgorzata zna sie na swoim fachu, widac ze chce pomagac ludziom. Uratowala mojego tatę przed operacją. Jestem jej za to bardzo wdzieczna :) Znakomity lekarz ;)

Bardzo dobry specjalista. Leczę się u Pani Doktor od 10 lat i śmiało mogę powiedzieć, że uratowała mi życie. Joanna N.

Super kontaktowa, zbada, porozmawia, zawsze po wizycie u niej czuję się lepiej! Ma świetne podejście do pacjenta. Dzięki,Pani Doktor! Pozdrawiam!

dr Zierkiewicz przepisała mi leki po których jest znaczna poprawa. Bardzo dobrze wyjaśniła jak przyjmować leki. Zawsze można zadzwonić do pani doktor i w razie czego zapytać. Bardzo rzeczowa, konkretna. Naprawdę duży pozytyw!

Do Pani M. Zierkiewicz warto zgłosić się w niepokojących stanach, Pani doktor ma wielkie serce i podejście do swoich pacjnetów. Poleciła mi ją moja przyjaciółka, a teraz ja polecam ją wszystkim.