Małgorzata Zierkiewicz

Kardiolog

Zajmuje się moim tatą po zawale, tato jest bardzo zadowolony z opieki i leczenia, dobrze dobrane leki pozwalają mu normalnie funkcjonować i cieszyć się życiem

Doktor Zierkiewicz to wspaniały lekarz. Bardzo dobry człowiek, życzliwa i serdeczna dla ludzi starszych i cierpiących. Ma swoje zasady - za to Ją cenię. Niewątpliwie jeden z najlepszych kardiologów, u jakich byłam. Pozdrawiam Panią Małgorzatę - Aneta

Będąc pacjentką Doktor Małgorzaty Zierkiewicz wiem, że jestem pod opieką świetnego profesjonalisty. Leczenie jest tu na wysokim poziomie a przede wszystkim skuteczne !!!!!!!!!. Szczerze polecam

Pani Doktor Zierkiewicz kontrolowała moje nadciśnienie podczas ciąży. Dzięki wiedzy i opiece Pani DR ciążę przeszłam bardzo dobrze i bez problemów i urodziłam zdrowego synka. Polecam Pania Doktor i Centrum Diagnostyki Medix z Wrocławia !!!

Wspaniały lekarz. Gdyby nasza służba zdrowia miała samych takich kardiologów o wiele przyjemniej by się chorowało :)

Pełny profesjonalizm,świetny kontakt z pacjentem,duża kultura osobista.Polecam Panią Doktor Małgorzatę

Cieszę się że trafiłem akurat na tą panią kardiolog. Zostałem zbadany gruntownie i wnikliwie. Pani doktor zachowała wszystkie zasady higieny podczas badania. Poza tym była uprzejma i cierpliwa. Polecam PANIĄ DOKTOR MAŁGORZATĘ ZIERKIEWICZ !

Dzięki PAni Dr Małgorzacie Zierkiewicz mogę wrócić do uprawianej dyscypliny po podleczeniu mojego zdrowia. Świetny specjalista! DZIĘKUJĘ i polecam !!!!!

Tą drogą składam serdeczne podziękowania dla dr Małgorzaty Zierkiewicz za serdeczność i profesjonalną opiekę medyczną w ciężkich chwilach - pozdrawiam Adrianna

znakomity lekarz, b.kompetenty nie leczy schematami , dobiera leki indywidualnie do każdego pacjenta, gorąco polecam .............