lekarz Małgorzata Ziniewicz

Bardzo nieuprzejma,nie ufam jej diagnozom.bylam jej pacjentką jako małe dziecko ale swoich dzieci już nie leczę u dr Ziniewicz

Bardzo polecam,nie daje zbędnych leków,tłumaczy wszystko tak żeby zrozumieć.Gdy wypisuje leki tłumaczy jak działają,jest bardzo uprzejma i miła.Żadnych nieprzyjemnych sytuacji z Dr nie miałem.Polecam

Zdecydowanie nie polecam p. doktor Ziniewicz. Na początku było wszystko dobrze jak byłam zdrowa ale od pewnego czasu gdy zaczely się moje problemy ze zdrowiem musiałam dosłownie kłócić się o każde skierowanie na badania, o które nie prosiłam bezpodstawnie (zalecenia innych lekarzy specjalistów). Dodam że zaczełam także leczyć się w innym mieście co Pani doktor się nie podobało. Idąc do niej jako do lekarza pierwszego kontaktu z 40stopni gorączką nie dostawałam nawet żadnych leków na recepte tylko jakieś "suplementy". Pare razy znalazłam się przez nią na pogotowiu po złej diagnozie. Zero współpracy i pomocy dla ludzi. Najbardziej lubi pacjentów którzy nie chorują i nie zawracają jej głowy.

świetna, nie faszeruje dzieci zbędnymi lekami, jest stonowana, uprzejma, napełnia spokojem. zdecydowanie polecam rodzicom chcącym pomagać wychodzić z choroby dziecku a nie napchać lekami i odpocząć, nie ma problemu ze skierowaniami do specjalistów. zdecydowanie polecam.

Jest moim lekarzem od 31 lat i nigdy mnie nie zawiodła.

Jest moim lekarzem od 31 lat i nigdy mnie nie zawiodła.