lekarz Małgorzata Ziółek

1,5

Chcąc nie chcąc, byłam na wizycie u tej Pani 2 razy. Rozpoczyna dzień o powolnych przygotowań, herbaty, sprawdzania stempli, etc. podczas gdy pacjenci czekają w wąskiej poczekalni. Niezwykle niesympatyczna, małomówna osoba, która nie wyjaśnia nic pacjentowi, o ile sam nie wyciąga informacji. Nie pyta o objawy, których nie widzi. Mężowi przepisała mocno kontrowersyjny lek (Azymicyn), a mnie 3 dni wcześniej na tę samą przypadłość (zaraziliśmy się od siebie), Duomox. Ostatnio przeszła samą siebie, odmawiając szybkiego przyjęcia kobiecie w ciąży, która zgłosiła się do przychodni z ciężką (co było widać i słychać) grypą, a pani doktor, siedząc właśnie przy telefonie w recepcji odmówiła jej przyjęcia bez kolejki i zaproponowała wizytę za 4 godziny! Szkoda, ze Darmed nie ma więcej internistów. Traci pacjentów.

Takie osoby nie powinny pracować w zawodzi lekarza, ta Pani odmówiła wizyty domowej pacjentowi który od 12 godz ma temp 39,5 i niczym nie mozna jej zbić, nie moze podnieść sie z łózka. Jej jedyna rada to dać dwie tabletki ibufenu iprzyjśc do przychodni.DrogaPani...wszystko "co złe" robimy szybko do nas wraca!!!!!!!!!!!!