dr n. med. Małgorzata Złotorowicz

Anestezjolog

PANI DR MAŁGORZATA ZŁOTOROWICZ, JEST WSPANIAŁYM LEKARZEM I CUDNYM CZŁOWIEKIEM!

PANI DR MAŁGORZATA ZŁOTOROWICZ, JEST WSPANIAŁYM LEKARZEM I CUDNYM CZŁOWIEKIEM!

Zgadzam się z moimi przedmówcami w 100%. Nie ma słów by wyrazić wdzięczność, kochanej pani doktor.W moim przypadku naprawiła poważne błędy chirurgów. Ciężką walką darowała mi nowe życie (miałam 7% szansę).Dziękuje z całego serca. M.

M.

Jest to kobieta o WIELKIM SERCU. Mogę napisać jedno że dzięki tej kobiećie żyje. dziękuje.

Nie wiem czy istnieją słowa, które byłyby wystarczające aby opisać Panią Doktor. Jest ŚWIETNYM LEKARZEM a przede wszystkim cudownym CZŁOWIEKIEM. W swoim życiu nie spotkałam nigdy takiej osoby. Wielka empatia, wyrozumiałość, cierpliwość. Dziękuje Pani Doktor.

Dziękuje Pani Doktor.

Ocena może być tylko jedna - najwyższa. Jest rewelacyjną, serdeczną kompetentną i przesympatyczną Panią Doktór zarówno do pacjęta jak i rodziny. Mój mąż buntownicza natura a ona potrafiła do niego dotrzeć. Z wielkim oddaniem naprawiała to co chirurdzy zepsuli.

wspaniały Człowiek i wspaniały Lekarz. Boję się dodać jeszcze inne określenia, bo żadne nie będzie wystarczająco adekwatne. Po spotkaniu z Panią Doktor dzyskałam wiarę w Służbę Zdrowia.

jest wspaniałym człowiekiem i rewelacyjnym lekarzem

jest wspaniałym człowiekiem i rewelacyjnym lekarzem

Dobrze, że są tacy lekarze. Ocena może być tylko najwyższa. Co ważne - nigdy nie rozmawia się z dr Złotorowicz w drzwiach, na stojąco, "na szybko". Kompetencja, serdeczność, szczerość, empatia...

Kompetencja, serdeczność, szczerość, empatia...