lekarz Małgorzata Żukowska-Wrona

Internista, Endokrynolog

P. Żukowska wrona prywatn wizyta odbywa się szybko. Naciągane na kolejne. Nie odbiera telefonu w przypadku gdyby chcieć coś skonsultować. Więcej nie skorzystam z takich wizyt u tej Pani. Stara się być sympatyczna, jednak nie zawsze jej to wychodzi. Nie polecam.

Nie spotkałam jeszcze lekarza który tak jak pani doktor dokładnie zajmuje się pacjentem, poświęca mu tyle czasu co ona (40 min mimo że wizyty ma ustalone co 20 min prywatnie). Chodziłam na NFZ przyjęła mnie ze skierowaniem pilnym w tym samym dniu i profesjonalnie leczyła moja tarczyce. Od początku mówiła że tarczyca będzie do usunięcia i miała rację bo guzek był podejrzany i zapalenie duże było i ucisk na żyłę i inne narządy .Teraz chodzę prywatnie i nic się nie zmieniła - sympatyczna, super podejście do pacjenta. Polecam z całego serca.

Jestem pacjentką Pani doktor od kilkunastu lat. Podobnie mój mąż i siostra.Korzystamy z wizyt refundowanych przez NFZ - na Wojska Polskiego. Fakt - żeby się zarejestrować trzeba solidnie postać. Wizyty jednak rekompensują niedogodności z tym związane. Pani doktor jest Osobą wyjątkową. Bardzo duża kultura osobista, życzliwość, profesjonalizm, to w tym przypadku absolutnie żadna przesada. Czas poświęcony pacjentom (ok. 30 min) pozwala przeprowadzić wnikliwy wywiad, zbadać nawet ciśnienie, rytm serca i poradzić jakie kroki podjąć w związku z chorobą. Niedawno dowiedziałam się, że Pani doktor nie będzie przyjmowała w poliklinice. Moja ...

Pani doktor jest Osobą wyjątkową. Bardzo duża kultura osobista, życzliwość, profesjonalizm, to w tym przypadku absolutnie żadna przesada. Czas poświęcony pacjentom (ok. 30 min) pozwala przeprowadzić wnikliwy wywiad, zbadać nawet ciśnienie, rytm serca i poradzić jakie kroki podjąć w związku z chorobą. Niedawno dowiedziałam się, że Pani doktor nie będzie przyjmowała w poliklinice. Moja ostatnia wizyta miała mieć miejsce wczoraj (9 marca). Z przyczyn ode mnie niezależnych na wizytę przyjść nie mogłam. Jakież było moje zdziwienie, kiedy Pani doktor zadzwoniła do mnie i poinformowała o wynikach badań, które wcześniej wykonałam oraz o tym, że nie będzie przyjmowała w poliklinice.Wszystkie cechy, jakie dostrzegłam w trakcie wizyt u Pani doktor po prostu budują i pozwalają wierzyć, że lekarze z powołania jednak istnieją:)

Odradzam błędne diagnozy brak kompetencji brak wiedzy medycznej odradzam wszystkim do tego brak empatii