lekarz Małgorzata Żurowska-Gębala

Pulmonolog, Alergolog

Wspaniały lekarz.Chodze z synem raz w miesiącu na wizytę i odczulamy się.Zawsze wszystko wytlumaczy.Polecam gorąco.

U doktor była moja mama, otrzymywała pytania wykraczające poza kompetencje lekarza, osobiste i przykre. Na koniec moja mama usylaszala 'Teraz posłuchaj kobieto'!!!! Skandal niebywały w dzisiejszych czasach, brak kultury, podejścia do pacjenta jako czującego człowieka, empatii... Proszę się dwa razy zastanowić zanim się pójdzie do tej lekarki. :/

Bardzo dobry alergolog ma dobre podejście do dzieci

Bardzo dobry alergolog ma dobre podejście do dzieci

Nie podważam wiedzy pani doktor, bo napewno taką posiada , ale sama wizyta to poporostu kpina z pacjenta i dno. Wiecznie szybko, szybko, ciągle nie ma czasu, dmuchamy i następny. Zdecydowanie nie polecam!! Zwłaszcza ,że chodzi o leczenie dziecka a to wymaga czasu , uwagi i skupienia!! Nie polecam, tak się nie traktuje pacjentów, dziś obowiązują inne standardy a pani doktor leci tyklko na opinii ze jest dobra...Już szukamy kogoś innego bo po ostatniej wizycie wyszłam bardzo zniesmaczona, bo znowu było szybko, szybko a dziecko kaszle..Cała poczekalnia szepce to sobie pod nosem tylko nikt nie ma odwagi wstać i powiedzieć, a szkoda, tak się własnie trzyma chorych ludzi w garści!! Wstyd i tyle. I jeszcze jedno pielęgniarki przed zastrzykiem nie zakładają rękawic i nie przemywają skóry na ramieniu! Odradzam.

fachowiec.nie boi sie konsultowac z innymi lekarzami-wie,ze wszystkiego nie wie.mila a jak trzeba to i ;zgrubej rury ;przywali aby pacjent zdal sobie sprawe,ze to nie zarty.

Od czterech lat leczy mnie pani doktor i raz w miesiącu odczula. To wspaniały lekarz. Stawia trafne diagnozy i zawsze przychylna pacjentowi. Ciepła,serdeczna i nie mająca humorów.

dr Żurowska jest znakomitym lekarzem,nie znam lepszego alergologa Polecam ją w 100%.!!!

dr Żurowska jest znakomitym lekarzem,nie znam lepszego alergologa
Polecam ją w 100%.!!!

Polecam Panią Doktor. Super specjalista z odpowiednim podejściem do pacjenta. Konkretna, tematyczna, chce leczyć , leczę się u niej ponad 3 lata i jestem bardzo zadowolony gdyż leczenie przynosi efekty, zawsze poświęca mi czas, jest uprzejma. Nigdy nie odmówiła pomocy ,zawsze udzieli informacji telefonicznie

Dr.Żurowska jest wybitnym specjalistą,znakomitym fachowcem i rzadko spotykane-również dobrym człowiekiem z ogromnym sercem.Nigdy nie odmówiła pomocy,zawsze udzieli informacji telefonicznie nigdy nie zbywa albo potraktuje z niechęcią.Jest świetnym lekarzem i diagnostą,jej diagnozy zawsze są w punkt.Bardzo mało spotyka się w dzisiejszych czasach takich Lekarzy jak Pani Żurowska.Informacje poprzedników wydają się nie prawdziwe!,Jest to lekarz ceniony przez pacjentów cieszący się dobrą opinia,Pani Doktor powinna być autorytetem dla innych i powinno brać się z niej przykład-jak należy wykonywać swoją pracę czyli do końca i każdych traktować równo czy to pacjent prywatny czy z nfz,Dla Pani Doktor zdrowie pacjenta jest sprawą priorytetową i najważniejsze,jest zawsze oddana pacjentowi w pełni.Cieszę się że do takiego lekarza trafiłem aż miło chodzić na wizyty i widzieć takie postępy w leczeniu.Życzę tej pani doktor wszystkiego co najlepsze bo zasługuje na to w pełni i aby nikt nie wypisywał nie prawdziwych rzeczy,bo żeby coś pisać trzebe mieć podstawy,ja mam rezultaty w leczeniu i pozytywne opinie wielu pacjentów.

zgadzam sie z osoba ktora nie byla zadowolona z p.zurowskiej, ja tez nie jestem; zgadzam sie z punktem dotyczacym testowania lekow, to nieetyczne. w dodatku nawet jak ona widzi, ze pacjent po jej lekac bardzo zle sie czuje, to dalej kontynuuje terapie, az do oiomu :-(