Małgorzta Grałek

Lekarz orzecznik ZUS

Wydaję mi się, że tak nazywała się pani doktor, która mnie przyjmowała w miniony piątek jako lekarz orzecznik w ZUS. Bardzo miła osoba, dzięki której mogę leczyć narząd głosu w najbliższym czasie. Okazała zainteresowanie, zrozumienie, chciała mi pomóc.Dała rady na przyszłość.

pani doktor stwierdziła że mój ból to mój wymysł mineło od tamtej wizytu pół roku ból kręgosłupa nie ustąpił .

nie polecam, bardzo nie przyjemna pani lekarz - nawet "dzień dobry - do widzenia" nie potrafi odpowiedzieć, nie zakłada rękawiczek do BADANIA !!! nie myje rąk jak dotyka PACJENTA !!! NIE POLECAM W 100% jest dużo fajnych lekarzy którzy chcą pomóc a nie tak jak ona w 5 min stwierdzi że jest się zdrowym - nie oglądając nawet zdjęcia rtg!!bo po co? ma rentgen w oczach. znalazłam już lekarza lepszego który zna się na schorzeniu. a ona pokiwała ramionami i następny pacjent...to jest lekarz?kpina powinna zmienić zawód.